Grupa C, 05. 09. 15:00 | I | II | III | V | Konačan |
---|---|---|---|---|---|
Gruzija | 17 | 9 | 22 | 24 | 72 |
Holandija | 17 | 19 | 22 | 15 | 73 |
Ime |
Min |
1 poen |
2 poena |
3 poena |
Skokovi |
As |
Ukr |
Izg |
Blok |
LG |
Poena |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Of |
Def |
Tot |
||||||||||||||
23. Shengelia |
33:00 |
4/4 |
100% |
6/16 |
37% |
0/2 |
0% |
1 |
7 |
8 |
5 |
2 |
1 |
0 |
4 |
16 |
7. Pachulia |
30:00 |
8/8 |
100% |
4/7 |
57% |
0/0 |
0% |
0 |
6 |
6 |
4 |
0 |
4 |
0 |
4 |
16 |
11. Markoishvili |
25:00 |
0/0 |
0% |
1/2 |
50% |
3/8 |
37% |
0 |
1 |
1 |
2 |
1 |
0 |
0 |
4 |
11 |
10. Sanadze |
12:00 |
0/0 |
0% |
1/2 |
50% |
3/3 |
100% |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
1 |
11 |
8. Tsintsadze |
24:00 |
0/0 |
0% |
1/1 |
100% |
2/2 |
100% |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
4 |
0 |
2 |
8 |
Pullen |
25:00 |
4/4 |
100% |
0/4 |
0% |
1/4 |
25% |
1 |
1 |
2 |
3 |
1 |
1 |
0 |
2 |
7 |
9. Shermadini |
10:00 |
0/0 |
0% |
1/1 |
100% |
0/0 |
0% |
2 |
1 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
2 |
13. Sanikidze |
26:00 |
1/2 |
50% |
0/2 |
0% |
0/3 |
0% |
3 |
6 |
9 |
0 |
0 |
4 |
2 |
2 |
1 |
12. Patsatsia |
8:00 |
0/0 |
0% |
0/0 |
0% |
0/1 |
0% |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
15. Burjanadze |
7:00 |
0/0 |
0% |
0/1 |
0% |
0/0 |
0% |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
25. Lezhava |
Nije igrao |
|||||||||||||||
4. Metreveli |
Nije igrao |
|||||||||||||||
Ukupno |
200:00 |
17/18 |
94% |
14/36 |
38% |
9/23 |
39% |
8 |
22 |
30 |
15 |
5 |
15 |
4 |
22 |
72 |
Trener: Igor Kokoškov |
Holandija
Ime |
Min |
1 poen |
2 poena |
3 poena |
Skokovi |
As |
Ukr |
Izg |
Blok |
LG |
Poena |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Of |
Def |
Tot |
||||||||||||||
7. Kloof |
29:00 |
2/5 |
40% |
4/11 |
36% |
4/7 |
57% |
2 |
1 |
3 |
2 |
2 |
2 |
0 |
2 |
22 |
6. W. de Jong |
19:00 |
5/8 |
62% |
4/8 |
50% |
1/1 |
100% |
1 |
5 |
6 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
16 |
23. Norel |
24:00 |
4/6 |
66% |
2/3 |
66% |
0/0 |
0% |
2 |
2 |
4 |
0 |
1 |
3 |
0 |
3 |
8 |
21. Smeulders |
21:00 |
2/2 |
100% |
3/4 |
75% |
0/0 |
0% |
1 |
3 |
4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
8 |
13. Schaftenaar |
22:00 |
0/0 |
0% |
3/8 |
37% |
0/0 |
0% |
2 |
3 |
5 |
4 |
0 |
0 |
0 |
2 |
6 |
12. Akerboom |
18:00 |
2/2 |
100% |
0/2 |
0% |
1/1 |
100% |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
5 |
18. N. de Jong |
13:00 |
0/0 |
0% |
2/4 |
50% |
0/0 |
0% |
2 |
1 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
4 |
44. Slagter |
23:00 |
0/0 |
0% |
1/2 |
50% |
0/5 |
0% |
1 |
1 |
2 |
3 |
0 |
2 |
0 |
3 |
2 |
9. Kherrazi |
20:00 |
0/0 |
0% |
1/2 |
50% |
0/0 |
0% |
0 |
2 |
2 |
1 |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
5. Williams |
11:00 |
0/0 |
0% |
0/0 |
0% |
0/0 |
0% |
1 |
1 |
2 |
3 |
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
10. de Pagter |
Nije igrao |
|||||||||||||||
Franke |
Nije igrao |
|||||||||||||||
Ukupno |
200:00 |
15/23 |
65% |
20/44 |
45% |
6/14 |
42% |
12 |
19 |
31 |
13 |
5 |
12 |
0 |
22 |
73 |
Trener: Toon Van Helfteren |
Ostali rezultati
Datum | Utakmica | Rezultat | Faza |
---|---|---|---|
20. 09. 19:00 |
Finale | ||
20. 09. 14:00 |
Za treće mesto | ||
18. 09. 21:00 |
Polufinale | ||
18. 09. 18:30 |
Od 5. do 8. mesta | ||
17. 09. 21:00 |
Polufinale | ||
17. 09. 18:30 |
Od 5. do 8. mesta | ||
17. 09. 16:00 |
Od 5. do 8. mesta | ||
16. 09. 21:00 |
Četvrtfinale | ||
16. 09. 18:30 |
Četvrtfinale | ||
15. 09. 21:00 |
Četvrtfinale | ||
15. 09. 18:30 |
Četvrtfinale | ||
13. 09. 21:00 |
Osmina finala | ||
13. 09. 18:30 |
Osmina finala | ||
13. 09. 14:30 |
Osmina finala | ||
13. 09. 12:00 |
Osmina finala | ||
12. 09. 21:00 |
Osmina finala | ||
12. 09. 18:30 |
Osmina finala | ||
12. 09. 14:30 |
Osmina finala | ||
12. 09. 12:00 |
Osmina finala | ||
10. 09. 21:30 |
Grupa D | ||
10. 09. 21:00 |
Grupa C | ||
10. 09. 21:00 |
Grupa B | ||
10. 09. 21:00 |
Grupa A | ||
10. 09. 18:30 |
Grupa D | ||
10. 09. 18:00 |
Grupa C | ||
10. 09. 17:45 |
Grupa B | ||
10. 09. 17:30 |
Grupa A | ||
10. 09. 15:30 |
Grupa D | ||
10. 09. 15:00 |
Grupa C | ||
10. 09. 15:00 |
Grupa A | ||
10. 09. 14:30 |
Grupa B | ||
09. 09. 21:30 |
Grupa D | ||
09. 09. 21:00 |
Grupa C | ||
09. 09. 21:00 |
Grupa B | ||
09. 09. 21:00 |
Grupa A | ||
09. 09. 18:30 |
Grupa D | ||
09. 09. 18:00 |
Grupa C | ||
09. 09. 17:45 |
Grupa B | ||
09. 09. 17:30 |
Grupa A | ||
09. 09. 15:30 |
Grupa D | ||
09. 09. 15:00 |
Grupa C | ||
09. 09. 15:00 |
Grupa A | ||
09. 09. 14:30 |
Grupa B | ||
08. 09. 21:00 |
Grupa C | ||
08. 09. 21:00 |
Grupa B | ||
08. 09. 18:00 |
Grupa C | ||
08. 09. 17:45 |
Grupa B | ||
08. 09. 15:00 |
Grupa C | ||
08. 09. 14:30 |
Grupa B | ||
07. 09. 21:30 |
Grupa D | ||
07. 09. 21:00 |
Grupa A | ||
07. 09. 18:30 |
Grupa D | ||
07. 09. 17:30 |
Grupa A | ||
07. 09. 15:30 |
Grupa D | ||
07. 09. 15:00 |
Grupa A | ||
06. 09. 21:30 |
Grupa D | ||
06. 09. 21:00 |
Grupa C | ||
06. 09. 21:00 |
Grupa B | ||
06. 09. 21:00 |
Grupa A | ||
06. 09. 18:30 |
Grupa D | ||
06. 09. 18:00 |
Grupa C | ||
06. 09. 18:00 |
Grupa B | ||
06. 09. 17:30 |
Grupa A | ||
06. 09. 15:30 |
Grupa D | ||
06. 09. 15:00 |
Grupa C | ||
06. 09. 15:00 |
Grupa B | ||
06. 09. 15:00 |
Grupa A | ||
05. 09. 21:30 |
Grupa D | ||
05. 09. 21:00 |
Grupa C | ||
05. 09. 21:00 |
Grupa B | ||
05. 09. 21:00 |
Grupa A | ||
05. 09. 18:30 |
Grupa D | ||
05. 09. 18:00 |
Grupa C | ||
05. 09. 18:00 |
Grupa B | ||
05. 09. 17:30 |
Grupa A | ||
05. 09. 15:30 |
Grupa D | ||
05. 09. 15:00 |
Grupa C | ||
05. 09. 15:00 |
Grupa B | ||
05. 09. 15:00 |
Grupa A |