Grupa A, 06. 09. 15:00 | I | II | III | V | Konačan |
---|---|---|---|---|---|
Rusija | 22 | 18 | 16 | 23 | 79 |
Poljska | 19 | 23 | 18 | 22 | 82 |
Ime |
Min |
1 poen |
2 poena |
3 poena |
Skokovi |
As |
Ukr |
Izg |
Blok |
LG |
Poena |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Of |
Def |
Tot |
||||||||||||||
1. Zubkov |
28:00 |
5/6 |
83% |
8/10 |
80% |
0/1 |
0% |
5 |
2 |
7 |
2 |
1 |
2 |
0 |
4 |
21 |
20. Vorontsevich |
30:00 |
6/6 |
100% |
0/2 |
0% |
2/5 |
40% |
1 |
5 |
6 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
12 |
13. Khvostov |
29:00 |
0/2 |
0% |
1/4 |
25% |
3/4 |
75% |
1 |
2 |
3 |
5 |
0 |
1 |
0 |
4 |
11 |
12. Monya |
28:00 |
1/2 |
50% |
2/4 |
50% |
1/4 |
25% |
2 |
3 |
5 |
4 |
1 |
1 |
0 |
2 |
8 |
7. Fridzon |
18:00 |
2/2 |
100% |
0/2 |
0% |
2/3 |
66% |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
0 |
3 |
8 |
9. Vyaltsev |
22:00 |
0/0 |
0% |
2/5 |
40% |
1/2 |
50% |
0 |
3 |
3 |
1 |
1 |
1 |
0 |
3 |
7 |
41. Kurbanov |
15:00 |
3/4 |
75% |
2/5 |
40% |
0/1 |
0% |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
0 |
2 |
7 |
11. Antonov |
12:00 |
0/0 |
0% |
1/3 |
33% |
0/4 |
0% |
3 |
3 |
6 |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
5. Pateev |
5:00 |
0/0 |
0% |
1/2 |
50% |
0/0 |
0% |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
1 |
2 |
14. Ponkrashov |
13:00 |
1/2 |
50% |
0/2 |
0% |
0/1 |
0% |
0 |
1 |
1 |
4 |
0 |
1 |
0 |
3 |
1 |
4. Baburin |
Nije igrao |
|||||||||||||||
32. Desiatnikov |
Nije igrao |
|||||||||||||||
Ukupno |
200:00 |
18/24 |
75% |
17/39 |
43% |
9/25 |
36% |
13 |
20 |
33 |
20 |
4 |
12 |
1 |
25 |
79 |
Trener: Evgeny Pashutin |
Poljska
Ime |
Min |
1 poen |
2 poena |
3 poena |
Skokovi |
As |
Ukr |
Izg |
Blok |
LG |
Poena |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Of |
Def |
Tot |
||||||||||||||
12. Waczyński |
29:00 |
7/10 |
70% |
2/3 |
66% |
4/5 |
80% |
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
0 |
1 |
23 |
13. Gortat |
30:00 |
6/7 |
85% |
6/11 |
54% |
0/0 |
0% |
1 |
5 |
6 |
3 |
0 |
0 |
1 |
4 |
18 |
10. Ponitka |
27:00 |
2/2 |
100% |
4/5 |
80% |
0/1 |
0% |
0 |
3 |
3 |
4 |
0 |
1 |
0 |
3 |
10 |
24. Karnowski |
10:00 |
0/0 |
0% |
4/6 |
66% |
0/0 |
0% |
2 |
0 |
2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
8 |
6. Slaughter |
26:00 |
1/2 |
50% |
3/7 |
42% |
0/1 |
0% |
0 |
2 |
2 |
5 |
1 |
2 |
0 |
3 |
7 |
15. Koszarek |
15:00 |
0/0 |
0% |
1/2 |
50% |
1/3 |
33% |
0 |
2 |
2 |
3 |
0 |
1 |
0 |
1 |
5 |
5. Cel |
26:00 |
2/2 |
100% |
1/2 |
50% |
0/3 |
0% |
1 |
4 |
5 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2 |
4 |
17. Zamojski |
12:00 |
0/0 |
0% |
0/0 |
0% |
1/3 |
33% |
1 |
1 |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
3 |
33. Gruszecki |
11:00 |
0/0 |
0% |
0/0 |
0% |
1/2 |
50% |
0 |
2 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
3 |
7. Kulig |
13:00 |
1/2 |
50% |
0/2 |
0% |
0/2 |
0% |
0 |
2 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
1 |
Czyż |
1:00 |
0/0 |
0% |
0/0 |
0% |
0/0 |
0% |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
66. Skibniewski |
Nije igrao |
|||||||||||||||
Ukupno |
200:00 |
19/25 |
76% |
21/38 |
55% |
7/20 |
35% |
5 |
22 |
27 |
20 |
3 |
8 |
1 |
21 |
82 |
Trener: Mike Taylor |
Ostali rezultati
Datum | Utakmica | Rezultat | Faza |
---|---|---|---|
20. 09. 19:00 |
Finale | ||
20. 09. 14:00 |
Za treće mesto | ||
18. 09. 21:00 |
Polufinale | ||
18. 09. 18:30 |
Od 5. do 8. mesta | ||
17. 09. 21:00 |
Polufinale | ||
17. 09. 18:30 |
Od 5. do 8. mesta | ||
17. 09. 16:00 |
Od 5. do 8. mesta | ||
16. 09. 21:00 |
Četvrtfinale | ||
16. 09. 18:30 |
Četvrtfinale | ||
15. 09. 21:00 |
Četvrtfinale | ||
15. 09. 18:30 |
Četvrtfinale | ||
13. 09. 21:00 |
Osmina finala | ||
13. 09. 18:30 |
Osmina finala | ||
13. 09. 14:30 |
Osmina finala | ||
13. 09. 12:00 |
Osmina finala | ||
12. 09. 21:00 |
Osmina finala | ||
12. 09. 18:30 |
Osmina finala | ||
12. 09. 14:30 |
Osmina finala | ||
12. 09. 12:00 |
Osmina finala | ||
10. 09. 21:30 |
Grupa D | ||
10. 09. 21:00 |
Grupa C | ||
10. 09. 21:00 |
Grupa B | ||
10. 09. 21:00 |
Grupa A | ||
10. 09. 18:30 |
Grupa D | ||
10. 09. 18:00 |
Grupa C | ||
10. 09. 17:45 |
Grupa B | ||
10. 09. 17:30 |
Grupa A | ||
10. 09. 15:30 |
Grupa D | ||
10. 09. 15:00 |
Grupa C | ||
10. 09. 15:00 |
Grupa A | ||
10. 09. 14:30 |
Grupa B | ||
09. 09. 21:30 |
Grupa D | ||
09. 09. 21:00 |
Grupa C | ||
09. 09. 21:00 |
Grupa B | ||
09. 09. 21:00 |
Grupa A | ||
09. 09. 18:30 |
Grupa D | ||
09. 09. 18:00 |
Grupa C | ||
09. 09. 17:45 |
Grupa B | ||
09. 09. 17:30 |
Grupa A | ||
09. 09. 15:30 |
Grupa D | ||
09. 09. 15:00 |
Grupa C | ||
09. 09. 15:00 |
Grupa A | ||
09. 09. 14:30 |
Grupa B | ||
08. 09. 21:00 |
Grupa C | ||
08. 09. 21:00 |
Grupa B | ||
08. 09. 18:00 |
Grupa C | ||
08. 09. 17:45 |
Grupa B | ||
08. 09. 15:00 |
Grupa C | ||
08. 09. 14:30 |
Grupa B | ||
07. 09. 21:30 |
Grupa D | ||
07. 09. 21:00 |
Grupa A | ||
07. 09. 18:30 |
Grupa D | ||
07. 09. 17:30 |
Grupa A | ||
07. 09. 15:30 |
Grupa D | ||
07. 09. 15:00 |
Grupa A | ||
06. 09. 21:30 |
Grupa D | ||
06. 09. 21:00 |
Grupa C | ||
06. 09. 21:00 |
Grupa B | ||
06. 09. 21:00 |
Grupa A | ||
06. 09. 18:30 |
Grupa D | ||
06. 09. 18:00 |
Grupa C | ||
06. 09. 18:00 |
Grupa B | ||
06. 09. 17:30 |
Grupa A | ||
06. 09. 15:30 |
Grupa D | ||
06. 09. 15:00 |
Grupa C | ||
06. 09. 15:00 |
Grupa B | ||
06. 09. 15:00 |
Grupa A | ||
05. 09. 21:30 |
Grupa D | ||
05. 09. 21:00 |
Grupa C | ||
05. 09. 21:00 |
Grupa B | ||
05. 09. 21:00 |
Grupa A | ||
05. 09. 18:30 |
Grupa D | ||
05. 09. 18:00 |
Grupa C | ||
05. 09. 18:00 |
Grupa B | ||
05. 09. 17:30 |
Grupa A | ||
05. 09. 15:30 |
Grupa D | ||
05. 09. 15:00 |
Grupa C | ||
05. 09. 15:00 |
Grupa B | ||
05. 09. 15:00 |
Grupa A |