Grupa A, 10. 09. 21:00 | I | II | III | V | Konačan |
---|---|---|---|---|---|
Izrael | 10 | 17 | 21 | 13 | 61 |
Francuska | 22 | 16 | 24 | 24 | 86 |
Ime |
Min |
1 poen |
2 poena |
3 poena |
Skokovi |
As |
Ukr |
Izg |
Blok |
LG |
Poena |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Of |
Def |
Tot |
||||||||||||||
10. Limonad |
27:00 |
2/2 |
100% |
4/9 |
44% |
1/1 |
100% |
0 |
0 |
0 |
3 |
0 |
3 |
0 |
1 |
13 |
6. Dawson |
27:00 |
1/2 |
50% |
2/3 |
66% |
2/3 |
66% |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
11 |
16. Rothbart |
16:00 |
2/2 |
100% |
3/7 |
42% |
1/1 |
100% |
2 |
3 |
5 |
2 |
0 |
1 |
1 |
4 |
11 |
23. Timor |
23:00 |
0/0 |
0% |
3/4 |
75% |
1/2 |
50% |
0 |
2 |
2 |
4 |
0 |
4 |
0 |
3 |
9 |
11. Kadir |
36:00 |
0/0 |
0% |
4/11 |
36% |
0/0 |
0% |
2 |
7 |
9 |
4 |
1 |
1 |
0 |
2 |
8 |
5. Yivzori |
23:00 |
0/0 |
0% |
2/3 |
66% |
0/3 |
0% |
0 |
4 |
4 |
2 |
0 |
1 |
0 |
2 |
4 |
15. Fischer |
10:00 |
1/2 |
50% |
1/5 |
20% |
0/0 |
0% |
2 |
0 |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
3 |
12. Ohayon |
25:00 |
0/0 |
0% |
1/7 |
14% |
0/0 |
0% |
0 |
1 |
1 |
4 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
14. Green |
13:00 |
0/0 |
0% |
0/4 |
0% |
0/0 |
0% |
1 |
2 |
3 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
0 |
9. Casspi |
Nije igrao |
|||||||||||||||
8. Eliyahu |
Nije igrao |
|||||||||||||||
8. Mekel |
Nije igrao |
|||||||||||||||
Ukupno |
200:00 |
6/8 |
75% |
20/53 |
37% |
5/10 |
50% |
7 |
19 |
26 |
22 |
4 |
12 |
7 |
19 |
61 |
Trener: Erez Edelshtein |
Francuska
Ime |
Min |
1 poen |
2 poena |
3 poena |
Skokovi |
As |
Ukr |
Izg |
Blok |
LG |
Poena |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Of |
Def |
Tot |
||||||||||||||
16. Gobert |
19:00 |
3/3 |
100% |
6/10 |
60% |
0/0 |
0% |
5 |
5 |
10 |
1 |
1 |
2 |
0 |
2 |
15 |
7. Lauvergne |
20:00 |
0/1 |
0% |
7/9 |
77% |
0/1 |
0% |
2 |
5 |
7 |
2 |
1 |
3 |
0 |
1 |
14 |
10. Fournier |
21:00 |
0/0 |
0% |
0/2 |
0% |
4/6 |
66% |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
2 |
12 |
15. Gelabale |
16:00 |
4/4 |
100% |
3/5 |
60% |
0/1 |
0% |
2 |
3 |
5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
10 |
5. Batum |
20:00 |
2/2 |
100% |
3/4 |
75% |
0/2 |
0% |
0 |
3 |
3 |
1 |
2 |
3 |
1 |
0 |
8 |
4. Westermann |
13:00 |
0/0 |
0% |
1/1 |
100% |
2/4 |
50% |
0 |
1 |
1 |
3 |
2 |
2 |
0 |
2 |
8 |
12. de Colo |
17:00 |
0/0 |
0% |
1/1 |
100% |
1/4 |
25% |
0 |
3 |
3 |
4 |
0 |
0 |
0 |
4 |
5 |
8. Kahudi |
14:00 |
0/0 |
0% |
1/3 |
33% |
1/2 |
50% |
1 |
1 |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
5 |
13. Diaw |
16:00 |
0/0 |
0% |
2/5 |
40% |
0/0 |
0% |
1 |
2 |
3 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
4 |
11. Pietrus |
18:00 |
1/3 |
33% |
1/2 |
50% |
0/0 |
0% |
3 |
3 |
6 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
19. Jaiteh |
5:00 |
0/0 |
0% |
1/3 |
33% |
0/0 |
0% |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
9. Parker |
22:00 |
0/0 |
0% |
0/5 |
0% |
0/0 |
0% |
0 |
2 |
2 |
4 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
Ukupno |
201:00 |
10/13 |
76% |
26/50 |
52% |
8/20 |
40% |
16 |
28 |
44 |
22 |
6 |
13 |
2 |
12 |
86 |
Trener: Vincent Collet |
Ostali rezultati
Datum | Utakmica | Rezultat | Faza |
---|---|---|---|
20. 09. 19:00 |
Finale | ||
20. 09. 14:00 |
Za treće mesto | ||
18. 09. 21:00 |
Polufinale | ||
18. 09. 18:30 |
Od 5. do 8. mesta | ||
17. 09. 21:00 |
Polufinale | ||
17. 09. 18:30 |
Od 5. do 8. mesta | ||
17. 09. 16:00 |
Od 5. do 8. mesta | ||
16. 09. 21:00 |
Četvrtfinale | ||
16. 09. 18:30 |
Četvrtfinale | ||
15. 09. 21:00 |
Četvrtfinale | ||
15. 09. 18:30 |
Četvrtfinale | ||
13. 09. 21:00 |
Osmina finala | ||
13. 09. 18:30 |
Osmina finala | ||
13. 09. 14:30 |
Osmina finala | ||
13. 09. 12:00 |
Osmina finala | ||
12. 09. 21:00 |
Osmina finala | ||
12. 09. 18:30 |
Osmina finala | ||
12. 09. 14:30 |
Osmina finala | ||
12. 09. 12:00 |
Osmina finala | ||
10. 09. 21:30 |
Grupa D | ||
10. 09. 21:00 |
Grupa C | ||
10. 09. 21:00 |
Grupa B | ||
10. 09. 21:00 |
Grupa A | ||
10. 09. 18:30 |
Grupa D | ||
10. 09. 18:00 |
Grupa C | ||
10. 09. 17:45 |
Grupa B | ||
10. 09. 17:30 |
Grupa A | ||
10. 09. 15:30 |
Grupa D | ||
10. 09. 15:00 |
Grupa C | ||
10. 09. 15:00 |
Grupa A | ||
10. 09. 14:30 |
Grupa B | ||
09. 09. 21:30 |
Grupa D | ||
09. 09. 21:00 |
Grupa C | ||
09. 09. 21:00 |
Grupa B | ||
09. 09. 21:00 |
Grupa A | ||
09. 09. 18:30 |
Grupa D | ||
09. 09. 18:00 |
Grupa C | ||
09. 09. 17:45 |
Grupa B | ||
09. 09. 17:30 |
Grupa A | ||
09. 09. 15:30 |
Grupa D | ||
09. 09. 15:00 |
Grupa C | ||
09. 09. 15:00 |
Grupa A | ||
09. 09. 14:30 |
Grupa B | ||
08. 09. 21:00 |
Grupa C | ||
08. 09. 21:00 |
Grupa B | ||
08. 09. 18:00 |
Grupa C | ||
08. 09. 17:45 |
Grupa B | ||
08. 09. 15:00 |
Grupa C | ||
08. 09. 14:30 |
Grupa B | ||
07. 09. 21:30 |
Grupa D | ||
07. 09. 21:00 |
Grupa A | ||
07. 09. 18:30 |
Grupa D | ||
07. 09. 17:30 |
Grupa A | ||
07. 09. 15:30 |
Grupa D | ||
07. 09. 15:00 |
Grupa A | ||
06. 09. 21:30 |
Grupa D | ||
06. 09. 21:00 |
Grupa C | ||
06. 09. 21:00 |
Grupa B | ||
06. 09. 21:00 |
Grupa A | ||
06. 09. 18:30 |
Grupa D | ||
06. 09. 18:00 |
Grupa C | ||
06. 09. 18:00 |
Grupa B | ||
06. 09. 17:30 |
Grupa A | ||
06. 09. 15:30 |
Grupa D | ||
06. 09. 15:00 |
Grupa C | ||
06. 09. 15:00 |
Grupa B | ||
06. 09. 15:00 |
Grupa A | ||
05. 09. 21:30 |
Grupa D | ||
05. 09. 21:00 |
Grupa C | ||
05. 09. 21:00 |
Grupa B | ||
05. 09. 21:00 |
Grupa A | ||
05. 09. 18:30 |
Grupa D | ||
05. 09. 18:00 |
Grupa C | ||
05. 09. 18:00 |
Grupa B | ||
05. 09. 17:30 |
Grupa A | ||
05. 09. 15:30 |
Grupa D | ||
05. 09. 15:00 |
Grupa C | ||
05. 09. 15:00 |
Grupa B | ||
05. 09. 15:00 |
Grupa A |