Bogdan omogućio produžetak – protiv Rendla se nije moglo VIDEO

Košarkaši Atlante poraženi su posle produžetka na gostovanju kod Njujorka sa 137:127.

MTIzvor: B92
Tanjug/Wendell Cruz/Pool Photo via AP

Grafika SofaScore

Niksi su tako stigli do osme uzastopne pobede, dok je Hoksima ovo treći poraz na poslednjih 10 utakmica.

Viđena je velika borba tokom čitavog meča, a naš Bogdan Bogdanović je doneo svom timu priliku da traži trijumf u dodatnih pet minuta.

On je pogodio trojku na šest sekundi do kraja. Ipak, jako loš produžetak, u kom su postigli samo pet poena za isto toliko minuta, koštao ih je dosta.

Utakmicu je obeležila i povreda Treja Janga, a još uvek nije poznato koliko će odsustvovati sa terena.

Pre izlaska sa parketa on je imao 20 poena i čak 14 asistencija na svom kontu.

Bogdan je ubacio 20, te imao šest skokova i četiri asistencije. Iz igre je imao 8/19, za tri 4/10, dok slobodna bacanja nije izvodio.

Vredi istaći i Klinta Kapelu, koji je imao 25 poena, bio najefikasniji kod Hoksa, ali i čak 22 skoka.

Ubedljivo najbolji igrač na meču bio je Džulijus Rendl, koji je postigao čak 40 poena, te imao 11 skokova i šest asistencija.