Ančeloti: Ponosan na igrače

Trener Real Madrida Karlo Ančeloti rekao je da je ponosan na svoje igrače koji su u El Klasiku pobedili Barselonu sa 3:1 u devetom kolu Primere.

MN Izvor: B92
Pošaljite komentar
  1. Lako je Realu kad Suarez vise ne sme da ujeda a Messi zaboravio da treba da pljune kad ga kamera priblizi.
    (kvisko, 26. oktobar 2014 13:38)

# Link komentara

2. James sve bolji i bolji,svaka utakmica njegova asistencija...Kros i Modric bedem na sredini,Benz i Cicarito dobri,o Ronaldu da ne trosim reci jedino je Bejl u malo losijoj formi...I da Isco konacno pokazuje zasto.je doveden
     (Vladimir, 26. oktobar 2014 13:31)

3. Real daleko bolji rival,nekako rastereceno su igrali posle izjednacenja,kao da ne igraju El clasico.
    (milan, 26. oktobar 2014 12:43)

4. Da su prosle kontre Barsa bi ostala sa 0 primljenih golova, ali i sa jednom jedinicom ispred (10).
     (Zoran, 26. oktobar 2014 12:19)

5. @ Dyne-o-Myte

Verovatno imaju lektora, čika Klajn je rekao da se sa č pišu italijanske reči kao: kapučino, kapričoza pa onda i Ančeloti :)

Užas od nelogičnosti što se mene tiče
     (klajn, 26. oktobar 2014 11:00)

6. Odlučila je sredina terena,a tu je Real dominirao.
    (ajmoooo, 26. oktobar 2014 10:47)

7. @bavarac
    niti kupuje niti prodaje igrace. pomesao si lige, trenutno je samo trener.
     (mika przenica, 26. oktobar 2014 09:05)

8. fali tu jos igraca u postavi reala :)
     (Marko, 26. oktobar 2014 08:19)

9. ajde sad realno, kakvu foru enrike ima da proda prekaljanom italijanskom liscu?
     (laik, 26. oktobar 2014 02:10)

10. ronaldo i grizina kaznjeni zbog preticanja i brze voznje po terenu
     (CR7BALE, 26. oktobar 2014 00:42)

11. Don Carlo je pravi covek za mesto trenera Reala.Tim je bio na visini zadatka,svaka cast...spreceno je da bas u Madridu Mesi izjednaci ili prestigne najboljeg strelca la lige,sto je verujem pored pobede bio glavni zadatak u ovoj utakmici za Real.
    (dominus, 25. oktobar 2014 23:55)

12. Sad ga svi hvale, kada je prodao neke igrace nema sta nije vecina pisala ccc
     (bavarac, 25. oktobar 2014 23:29)

13. Zahvali se sudijama. U prvih 20 minuta 4 zuta za igrace barse za obicne faulove dok Realu nijedan pa posle i onaj penal kada je Pike igrao rukom a posle kada Ramos igra onda nista od penala
    (haha, 25. oktobar 2014 23:11)

14. Bila je to lekcija iz modernog fudbala. Enrike nije znao kud udara, Real je mogao večeras da ojadi Barselonu da je realizovao samo polovinu kontri u drugom poluvremenu.
    Uzgred, nemojte da pišete "Ančeloti". Znamo da nemate lektora za italijanski (ili bilo koji drugi jezik) ali ne morate baš da se hvalite sa time.
    (Dyne-o-Myte, 25. oktobar 2014 23:08)