1. Arsenal šampion.
    (Vladimir, 10. mart 2024 21:56)

# Link komentara

2. Na kraju penal kao vrata za Liverpul. Sudija, kamere, VAR, ... Dzaba kad seici placaju. Pravilo, sve sto bi sudio u polju sudis i u sesnaest metara. Sudis prekrsaj u prvom isto kao i u devedeset devetom minutu. Na kraju ce Siti, videcete, biti prvak bas za bod.
    (Totti, 10. mart 2024 20:34)

3. Pobednik ovog meča je na žalost Arsenal, ali, ima još utakmica do kraja. Videćemo.
    Y.N.W.A!!!
    (Neko_Nebitan, 10. mart 2024 19:08)

Pa Arsenal je najvise dobio s ovim i pobednik je ovog kola, ali pobedu tek treba da overi u sledecem kolu. Ako odigra nereseno sa Sitijem, ode Lfc opet na +2, tako da nista. Sve su to nijanse i nema uopste prostora za radovanje i kalkulisanje.
    (Pa, 10. mart 2024 19:32)

Sledeci vikend je FA Kup, pa reprezentativna pauza.
    (dzindzer, 10. mart 2024 20:19)

4. Ova utakmica i onaj super domaći derbi juče sa dvesta prekida i faulova!
    (Rista, 10. mart 2024 19:57)

5. Hebeno dobra tekma, Premiership u punom sjaju.
    (DZG Rudeš, 10. mart 2024 19:37)

6. Evo gledam desetak minuta i mogu da kazem da je Luis Dias antitalenat za ovaj sport. A igra u Livetpulu. Danasnji fudbal je prepun ovakvih indijanaca, uopste mi nije jasno sta se desilo poslednjih desetak godina.
    (Onaj, 10. mart 2024 18:12)

Desilo se da si omatorio...
    (Ozbiljan pravednik, 10. mart 2024 19:34)

7. Steamroller
    Potpuno je izgubio sredinu terena u drugom delu i pogodio je sa onom dvojicom, ali realno pogresio sto nije povukao KDB u sredinu terena. Ipak su celo prvo poluvreme on i Foden bili opasni dok je Haland ostao duboko u Van Dajkovom dzepu.
    (Kozuki Oden, 10. mart 2024 19:33)

Y.N.W.A!!!

9. Klempavi pacov Majkl Oliver se izvukao iz kanalizacije i opet upropastio dogadjaj, ne svirajuci penal! Pre toga se isto poneo i na finalu Roma - Sevilla.
    (Edi, 10. mart 2024 19:30)

10. Apsolutni fudbal. Na kraju je morao makar indirektan udarac da bude zbog onih krampona u Mekalisterova rebra.
    (posmatrac, 10. mart 2024 19:16)

11. Fantasticna Utakmica sa lepim akcijama sansama i jos lepsom Atmosferi koju priredila Publika sve u svemu na kraju relno je neresen rezultat iako mislim da sudija pogresio sto nije dosudio Penal za Liverpul kada Doku faulirao Mekalistera .
    (REKOS, 10. mart 2024 19:15)

(REKOS, 10. mart 2024 19:14)

13. City ni priblizno onom iz prosle sezone. Ne mogu bolnicu od Liverpula da savladaju.

U LS ako nalete na neki Real, Inter, Bajern tu im je kraj.

Lako je izivljavati se na Kopenhagenu, Jang Bojsu, Zvezdi itd..
    (Srbin, 10. mart 2024 19:12)

14. Kao dugogodišnji navijač Liverpula, 30+ godina staža, mogu samo da kažem, KAKVA UTAKMICA!!!
    Šanse na obe strane, kakvo taktičko nadmudrivanje, greške pod pritiscima, svega je bilo. Nismo dobili, ali ja, a verujem i ljudi koji vole fudbal, smo uživali tih 98-100 minuta.
    Y.N.W.A!!!

15. Ovo je fudbal, pršti na sve strane, nisam siguran da bilo gde može da se vidi ovakav kvalitet fudbala osim u duelima Liverpula i Sitija.
    Na kraju šteta za Liverpul, bili su bliži pobedi, naivno primljen gol i veliki promašaji Dijaza, al šta je tu je.
    Ne znam kako ovo na kraju nije bio penal nad Mekalisterom, Doku promašio loptu i zakačio ga kramponima po grudima, ne znam šta je onda potrebno za penal ako ovo nije?
    Moram da pomenem Van Dajka, čovek održao čas fudbala, skoro savršen meč odigrao, Haland nije postojao.
    Nije mi jasan ni Gvardiola sa izvođenjem De Brujnea, razumem da je Liverpul imao posed u 2. poluvremenu pa da je hteo neke brže igrače da budu opasni iz kontre, al ja na ovakvim mečevima nikada ne bih izvodio De Brujnea.
    Na kraju kad se pogleda, Siti je u prvom meču ove sezone bio bolji a Liverpul izvukao bod, sada je bilo obrnuto, tako da je negde i pošteno. Biće ludnica do kraja sezone.
    (Steamroller, 10. mart 2024 19:05)

16. Voleo bih da vidim objašnjenje bilo koga, zašto na kraju nije sudjen penal za Liverpul?
    Skandalozna odluka, mada od Engleskih sudija ništa ne iznemadjuje.
    (Vanja LFC, 10. mart 2024 19:05)

17. Vataru i Aleksis!
    (morales, 10. mart 2024 19:04)

18. Nas Leipzegic opet na klupi cijelu tekmu. Nije da nismo navikli.

Ako ista, Kovacic je konacno osjetio cari neke jake tekme, no bio je prosjek 6.6 ocjena samo :/
    (fer desler, 10. mart 2024 18:56)

19. Ovo je poslednje što je ostalo od nekada divnog sporta, trčanje, borba, nema taktiziranja, bukvalno proleteo meč. Napad Liverpula, Diaz,Darvin i Gakpo, neverovatno da takva tri antitalenta igraju na Enfildu, upropastili su 7 šansi danas. S druge strane Haland, da se ozbiljno zapitaju šta je s tim momkom u velikim utakmicama, nije slučajno da vec 20 jaku utakmicu on nestane. Sve u svemu, Liverpul bez 8 prvotimaca razbio ovu grupu plaćenika, Klopu svaka čast šta izvlači od ove ekipe. Endo i AmC igrači utakmice s jedne, sudija s druge strane.
    (Betonka, 10. mart 2024 18:56)

20. da smo gledali spetakl jesmo.Fantasticna utakmica.Te "lose"koje pominjete su misaona imenica nedostizan san na hiljade fudbalera.Postujte klasu nad klasama u oba kluba.
    (nada, 10. mart 2024 18:55)

21. Čist penal kad je Doku demolirao Mekalistera. Ali to se ne svira protiv klubova iz Mančestera.
    (Voćni jogurt, 10. mart 2024 18:54)

22. Sta treba da se desi da covek dosudi pénal za Liverpool ?
    (Dino, 10. mart 2024 18:54)

23. @Legenda kaže da je ta pobeda Zvezde protiv Liverpula više bolela mladu partizanku nego navijace Liverpula.

Navijac sam Zvezde, da budemo jasni, ali ovakve izjave nisu dostojne jednog navijaca Zvezde, cak i da je istina to sto si napisao. Navijaj ponosno za svoj klub. Ako ti mislis da nekoga bole Zvezdini uspesi onda vrv i tebe bole Partizanovi, sto je iskreno zalosno.
    (Onaj, 10. mart 2024 18:20)

Onaj, ako si ti navijač Zvezde onda sam ja Marko Polo! Sedi bre dole i ne foliraj se! Grobarska posla.
    (Rile Zvezdaš, 10. mart 2024 18:53)

24. (Betonka, 10. mart 2024 18:00

Je stari. Pep provalio na sta je spiskana lova zapravo. Eto njega nazad u Leipzigu na ljeto.
    (Divovi vs patuljci, 10. mart 2024 18:53)

25. Gvardiol opet klupa za pricuve doista steta
    (prika iz susjedstva, 10. mart 2024 18:52)

26. Liverpool ima najlakši raspored,ali zna da kiksne.Arsenal nema šanse na žalost.
    (1Djokovic, 10. mart 2024 18:51)

27. Kako ovo na kraju nije penal? Đonom u čoveka i ništa? VAR, čemu... Po bod svima lepo, Arseu najlepše?!
    (Mig 29, 10. mart 2024 18:50)

28. Doku kopackom u rebra Mekalistera u sesnaestercu, najbolji engleski sudija ne svira nista. Voker djonom na stopalo Salaha, najbolji engleski sudija ne svira nista.
    (zasto ide Klop, 10. mart 2024 18:49)

29. Kakav fudbal, kakav pakleni ritam, a ovde sve sam go strucnjak koji palamudi. Klop je uspeo da ekipu Sitija, koja uglavnom igra "viktorije" sa svima, sabije na njihovu polovinu i unistava ritmom. Velika potrosnja cini zavrsnicu problematicnom, pa nije cudo da je ostalo 1:1. Sjajan derbi
    (Laki, 10. mart 2024 18:49)

30. a Josko na klupi hahaha

igrat će on protiv momcadi iz donjeg dijela tablice
    (Karma is a bitch, 10. mart 2024 18:48)

31. Sudija ne vidi onaj star za zuti nad Salahom, od strane Vokera...Diaz da ume da postigne gol bio bi celavi Ronaldo...Nije ni neresen rezultat tako los ali morali su da dobiju, bili su bolji, pogotovo celo drugo poluvreme. Siti nije znao gde je 45 minuta.
    (Liverpool Man, 10. mart 2024 18:48)

32. diaz prodao utakmicu promasajima, cist penal za liverpul u poslednjem minutu nadoknade! kako je moguce da ono sto je doku uradio mekalisteru nije penal !!!???
    (andreas kisser, 10. mart 2024 18:47)

33. Hahahahah i ne svira CIST PENAL u 99. minutu! xD
    (Kozuki Oden, 10. mart 2024 18:46)

34. Evo, ovo nije penal. Doku omasi loptu, po rebrima Aleksisa i ništa.
    Kad ih izbace u amaterski rang đavo će im biti kriv.
    (Betonka, 10. mart 2024 18:45)

35. Porediti Halanda i Mbapea je apsolutno svetogrđe. Haland jednu loptu nije dotakao za 90 minuta. Čovek je nevidljiv na bitnim utakmicama, ali nevidljiv, stelt. Mbape sam rešava situacije kad timu ne ide , sam dribla , daje golove, on je za Halanda Mesi lično.
    (Alek, 10. mart 2024 18:42)

36. Legenda kaže da je ta pobeda Zvezde protiv Liverpula više bolela mladu partizanku nego navijace Liverpula.

38. Bogte, Siti igra sa 4 stopera a Josko na klupi hahaha
    (Betonka, 10. mart 2024 18:00)

39. Da li je moguce da se ladno zapravo povredio covek...
    (Kozuki Oden, 10. mart 2024 17:58)

40. Eeeee moj Olivere... Cist crveni za Edersona koji se i lepo folirao da ima "bol u predelu muda"...
    (Kozuki Oden, 10. mart 2024 17:57)

41. bonito
    Treba uzeti u obzir i da mu je podrska nesrecni Gomez tako da je daleko teze napasti sa te strane.
    (Kozuki Oden, 10. mart 2024 17:56)

42. ovde najvise fali Diogo Zota, mnogo je direktniji u igri od Diaza koji mnogo petlja.
    (bonito, 10. mart 2024 17:45)

43. Gvardiola: Cuo sam da je dobra klopa na Enfildu.
    (samo kazem, 10. mart 2024 17:38)

44. I dalje mi nije jasno kako Klop sa Diazom, Nunjesom, olinjalim Salahom i gomilom anonimusa, uspeva da se bori za titulu.
    Čovek je stvarno car. Pa da ima samo Haverca i Kazemira, osvojio bi prvenstvo sa 20 bodova viška.
    Žali bože onih nekoliko ozbiljnih igrača u Junajtedu, koji nemaju titule zbog diletantske uprave i trenera poluamatera.
    (Mali Hijavata, 10. mart 2024 17:16)

joj analize strucne.
    (kliz, 10. mart 2024 17:38)

45. Oba tima bi lagano izgubila na Marakani da igraju srpsku ligu. Lagano…
    (Goran Loznica, 10. mart 2024 16:52)

Pa jedan i jeste izgubio.

Šta ce kada je za njih najveci uspeh u Ligi šampiona šansa Ilica protiv Reala.
    (Freak on a Leash, 10. mart 2024 17:36)

47. darvin nunjez - kraj vica.... niti ume da da gol, nii da se odbrani,
    evo ga i gol, njegov igrac ....
    (nislija, 10. mart 2024 17:11)

48. Van Dajk je igrač takvog kvaliteta da ne bi imao mesta ni u odbrani Partizana. Na kakav način Liverpul prima golove? Na kakav način lik ispade iz igre kod ovog kornera? Amaterska odbrana, amaterski igrači.
    (Goran Loznica, 10. mart 2024 17:11)

49. 15 minut, 2 opasna faula Vokera, nijedan žuti karton. Kad ih izbace u League 6 pitaće se šta su uradili.
    (Betonka, 10. mart 2024 17:04)

50. Oba tima bi lagano izgubila na Marakani da igraju srpsku ligu. Lagano…