1. Prvo poluvreme smo odigrali katastrofalno,doduse bilo je puno trcanja ali krajnje neracionalnog,bez jedne smislene akcije.Jedino sto je vredno pomena je sut Djurdjevica u situaciji jedan na jedan do koje je doslo nakon izgubljene lopte slovaka ali taj sut je otisao iz sve snage direktno u golmana. Drugo poluvreme primili smo dva gola u roku od par minuta nakon cega SMS daje prelep gol levom nogom u raklje sa nekih dvadesetak metara. Sve u svemu ocajan mec orlica,videćemo kako ce se nadalje odvijati stvari jer bez obzira na poraz ovaj tim definitivno ima ogroman potencijal
    (Zdrave, 28. mart 2017 23:43)

# Link komentara

2. @beretka
    4-4-2
    Rajkovic,Gajic,Maksimovic,Veljkovic,Antonov,Matic,Sergej,Maksimovic Nemanja,Zivkovic,Tadic,Gacinovic
    Ovako bi trebala izgledati pocetna postava na leto 2018 nadamo se na SP.Da osete SP a da u pustinji 2022 pokusaju doci do polufinala
     (Brica, 28. mart 2017 22:42)

3. Beretka. Uz tvoj komentar dodao bih Antonova koji igra jako i sigurno.
    (Saguenay Lac St-Jean, 28. mart 2017 21:32)

4. U Sencu
     (jonathan, 28. mart 2017 19:40)

5. lalatovic nikakav trener ko njega dovede
    (branko, 28. mart 2017 19:39)

6. Zar Vanja Milinkovic Savic nije golman? Nema veze za ovaj poraz. Bitno je da je buduci predsednik udomio na selektorsku funkciju jos jednog clana svoje stranke. Sve drugo je nevazno
    (kolk, 28. mart 2017 19:37)

7. Treba čoveku oprostiti, ipak je potpis vođi bio važniji od priprema za utakmicu.
     (Ronie O' ili John, svejedno koji Sullivan, genije je genije, 28. mart 2017 19:35)

8. Nije to Lalate nameštena domaća liga, gde se Borac sklanja ili 7+ sa Zvezdom, dali su ti Ferrari, a ti si još na Fići. Kad pohvališ premijera dobiješ Ferrari, slupaš ga, nikom ništa...
    (Nekontrolisano kretanje u više pravaca, 28. mart 2017 19:34)

9. Pitam se da li je Muslin video gol koji je dao SMS? To sto on prica da se ne uklapa u formaciju je za malu decu. Decko moze na mnogo pozicija da igra a vrhunski je talenat koji redovno igra u Laciju i zvanicno treci najbolji igrac na SP U20. Jednostavno za takvog igraca mora biti mesta ako ne u startnih 11 ali u sirem spisku svakako. Nismo mi Nemacka pa da ne pozivamo takve igrace. Dalje Gajic je takodje standardan u veoma jakom Bordou i za njega bi isto trebalo biti mesta pored Rukavine ako ne i umesto njega. Maksimovic vec polako igra za Valenciju a jos uvek nije na spisku kao ni Veljkovic koji igra za Werder a videli smo kakva nam je odbrana i koliko bi nam znacilo pored Nastasica i Maksimovica. On bi trebalo da bude na spisku umesto Stefana Mitrovica i Zivkovic umesto Zorana Tosica. Sva sreca da je Gacinovica stavio i odmah smo videli za 10 minuta sta moze decko.
    (Beretka, 28. mart 2017 19:27)