Inače ne bih imao ništa protiv ni da Atletiko osvoji,zaslužili su. :)
     (Petar, 25. maj 2016 00:37)

# Link komentara

2. Ljigavcu bolje bez tebe igraju, igraju bez pritiska, ne moraju da strahuju ako ti ne dodaju loptu da ces im psovati majku, ili mahati rukama posle svake lopte koja ne ide tebi.
     (Petar, 24. maj 2016 18:20)

3. Pruzices msksimum, ako zatreba penal da se izvede u 120. minutu i da se taj gol proslavi najodvratnije moguce.
     (Rade, 24. maj 2016 18:19)

4. Neces se videti kao i u svakoj bitnoj utakmici.
     (Defo, 24. maj 2016 18:17)

5. ma samo glumi ko i obično
     (Sandzak, 24. maj 2016 18:03)

6. Sledece godine, Realovi najmoguci rivali do finala Lige Sampiona su >
    Leister, Totenhem, Monako, Leverkuzen, Menhengladbah, Klub briz, Roma, Ajaks.
    Pa nije ni vazno da li je neko povreden.
    (Barsa Barsa, 24. maj 2016 17:57)

7. Osvoji li Real Madrid ovogodišnje izdanje Lige prvaka postat će tako prvi klub u povijesti koji je osvojio to natjecanje a da na putu do naslova nije izbacio nijednog državnog prvaka u nokaut fazi natjecanja.
    (Jorgandzije, 24. maj 2016 16:49)

Aco informacijo, ti li si?
     (Čak Noris, 24. maj 2016 17:57)

8. Pruzice se maksimalno u finalu kad ga neko pipne ne bi li dobio penalcic neki
    (Blaugrana, 24. maj 2016 17:20)

9. Samo rokaj Rokice.
     (Manchester United Man, 24. maj 2016 17:06)

10. On ce nestati kao i uvek kada Real igra protiv Atletika
    (Tikvan, 24. maj 2016 16:59)

11. Gledao uživo trening na netu. Ja ne razumem zašto igraju tako oštro na treningu, pred ovako bitnu utakmicu..
     (Panter, 24. maj 2016 16:53)

12. Taman za spektakl, jedva čekam! Atletico!
     (iluminat43, 24. maj 2016 16:50)

13. Osvoji li Real Madrid ovogodišnje izdanje Lige prvaka postat će tako prvi klub u povijesti koji je osvojio to natjecanje a da na putu do naslova nije izbacio nijednog državnog prvaka u nokaut fazi natjecanja. Ove godine u nokaut fazi izbacivali su redom Romu, Wolfsburg i Manchester City koji su prethodne sezone svi završili kao doprvaci u svojim državnim prvenstvima. Dobiju li u finalu i Atletico koji je sezonu ranije pak završio kao trećeplasirani u španjolskom prvenstvu postavit će "Kraljevi" još jedan rekord i postati prvaci, a da im se na putu do "undecime" nije našao nijedan nacionalni prvak.

14. Razbice ih Atletiko, sa njim ili bez njega u timu. Atletiko je tim, ekipa, a ne gomila manekena.
     (drnda gule, 24. maj 2016 16:38)

15. On ce nestati kao i uvek kada Real igra protiv Atletika
    (Tikvan, 24. maj 2016 16:18)

16. To kralju,a neki su se već bili ponadali(srbija do tokija, 24. maj 2016 15:33)