Hoće li išta u toj opštoj ostrvskoj „Euroforiji“ na Ostrvu, ostati za ovaj poslednji krajičak Vimbldona?

Bice slicno kao u finalu sa Cicijem.
    Bice nervozan i trebace mu vremena da igra svoju igru. Nadam se pozitivnom ishodu.
    Napred Novace.
    (GanDra Šajkaš, 09. jul 2021 11:06)

Ne znam što se svi hvataju za to finale protiv Cicipasa. U prvom setu, makar u njegovom najvećem delu, Đoković je bio bolji. Trebalo bi pogledati statistiku i berujem da je u svim parametrima bio bolji. Par poena je prevagnulo. Drugi set - druga priča. Cicipas je na krilima dobijenog prvog seta odigrao bolje, Đoković je pao a Cicipas je, ponesen vođstvom, nastavio da igra jednako dobro, ako ne i bolje nego u prvom setu. A onda je sve došlo na svoje mesto. Cicipas je otkinuo dva seta, a samo u jednom je bio bolji. Kad je Đoković smanjio na 2:1, uopšte nisam posumnjao da će preokrenuti. Samo je bilo pitanje da li se predao i da li ga muči neka povreda.
    (Eustahije Trubić, 9. jul 2021 13:47)

# Link komentara

2. hz- nisam ni ja, ali i 1966. kada su bili domacini, i kada su postali svetski prvaci, takodje sumnjiva utakmica u cervrt finalu kada su izbacili Argentinu. Iskljucen igrac Argentine takoreci na pocetku utakmice, a tokom meca jos tri zuta kartona za Argentince. Nije bilo sile da na prvenstvu ne postanu prvaci. Ovo domacinstvo mi takodje mirise na nesto slicno. Daj boze da gresim. Inace, navijam za Italijane, kada su v c Belgijanci ispali. Francuze je samo njihova prepotentost i nonsalancija vratila kuci.
    (Alex, 9. jul 2021 11:35)

3. Ukinuti VAR! Ili bar nek uvedu da sve evropske drzave imaju tijelo koje pregleda u sobi i donese odluku u roku jedne minute da li je bio penal ili ne pa na osnovu veceg broja glasova da to bude konacna odluka sudije. Zgadili su mi se od penala nad Mitrovicem do ovog sa Englezima. I jos gro odluka koje su na cist obraz donijeli pred sirom populacijom kojoj su istovremeno uvrijedili i IQ. Sramota sta se radi.
    (Orient Express, 9. jul 2021 11:08)

4. Bice Novaku jako tesko. Ima napaljenog klinca sa druge strane mreze.
    (GanDra Šajkaš, 9. jul 2021 11:06)

5. Tek ćemo videti koliko engleska gospoda ne voli Novaka. Do sad su se izvlačili na Federera. Biće sledeća dva meča kao finale 2019 što se tiče publike
    (Oki, 9. jul 2021 10:44)

6. Satiranje srzi u hejterima sa ovakvim tekstovima. Bravo. Kecmane....
    (Sasa, 9. jul 2021 10:32)

7. Lep tekst. Sve pohvale za autora .
    (Bane, 9. jul 2021 10:13)

8. Srecom, englezi nemaju finalistu na Wimbledonu inace bi mu sudije namestile da pobedi kao sto su i fudbalskoj reprezentaciji Engleske.
    (NO1E GOATOVIĆ, 9. jul 2021 10:13)

9. Nisam navijač engleske reprezentacije ali iskreno, koliko mi je u sećanju, dva puta su ih sudije ozbiljno zeznule, Maradonina ruka i Lampardov poništen gol protiv Nemaca kada je lopta bila pola metra iza linije... tako da... možda im se vratilo
    (hz, 9. jul 2021 10:07)