- Komentari -

Sergej: Moralo je bolje

Fudbaler Srbije Sergej Milinković-Savić bio je razočaran nakon meča sa Kamerunom (3:3) nakon što su "orlovi" imali i dva gola prednosti.

Pošaljite komentar
  1. Decko,pokusaj da vise postujes protivnika,kad krenes da ga ponizavas vrati ti se duplo(pokusaj loba na 3:1,pokusaj dodavanja nonsalantno pa sevne kontra,…..).Neko je negde komentarisao da su krivci i nazovi sportski novinari sto od prosecnih igraca prave zvezde alu kad tad dodje otreznjenje koje je uglavnom bolno!!!Sad pamet u glavu i da ginete a ne manekenisete,sa sve selektorom!!!

(Panter, 28. novembar 2022 14:52)

3. Sram te bilo SMS... Pomorandza cedjena, frizurica sredjena. Vreme leti, a tebi posle svakog starta treba 5 minuta da se podignes. Trckaras tu kao na manekenskoj pisti. Za Srbiju se gine, ne otaljava se posao. Za drugi gol si glavni krivac... Uspeo si da nasu sansu za gol tom lezernoscu pretvoris u gol za Kamerun. Ne bi mi igrao ni minut vise, Grujic vise pruzio za 5x manje vremena. Sram te bilo. Jedino je malodusniji od tebe onaj Bjelica kosarkas..
    (zokidolovac, 28. novembar 2022 14:08)

4. Bolje cuti pametniji si
    (mark, 28. novembar 2022 13:56)

5. Ti si decko da ne kazem nesto drugo izgubio loptu i primili gol za 3:2.Samo pogledaj snimak sta si radio .Sramota me je vise od vas ...
    (marko, 28. novembar 2022 13:56)

6. Svaka cast za gol, ali bio je u par akcija sebican kao i Mitrovic, njih dvojica su nas i kostali pobede...
    (Boss, 28. novembar 2022 13:50)

7. Samo ti ćuti , na tvoje prodane lopte pred njihovim šesnaestercem su kretale opasne kontre za naš gol.
    (Dorotej, 28. novembar 2022 13:50)

8. Dečko ne javljaj se, nismo gubili lopte, nego si gubio lopte
    (basko, 28. novembar 2022 13:46)

9. Nasi treneri, koliko god imali iskustva, nemaju elementarnu moc zapazanja tokom igre. Prvo Pesic protiv Italijana u basketu, sada Piksi. Da li je moguce da vi ne prepoznajete sta se desava na terenu? Kako od 3-1 primis 2 gola iz kontre. Kako prva izmena u 80om minutu, pa taj koji udje treba malo da oseti loptu..a vidis da svi jedva trce..Kako ne zamenis Mitrovica, kad covek nista dobro nije uradio danas(dao gol sa gol linije koji mu je Zivkovic namestio).
    Neverovatno je da nasi najveci treneri ne vide ono sto vidi svaki prosecni gledalac.
    Dobijena utakmica i iskljucivo izgubili greskom trenera.
    Nase utakmice mogu u trenerskim skolama da budu primeri sta nikako da ne uradite. I to na prvoj godini, osnove..Tuzno.
    (aabb, 28. novembar 2022 13:41)