Bogdanović i Jović solidni, Pokuševski i Micić bez minuta

Košarkaši Atalante na svom parketu savladali Minesotu su sa 127:110.

Izvor: B92, Beta
EPA-EFE/ERIK S. LESSER SHUTTERSTOCK OUT

Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović u pobedi domaćina zabeležio osam poena, četiri asistencije i jedan skok.

Bogdanović je na parketu proveo 20 minuta, imao je šut iz igre 3/10, dok je za tri poena šutirao sedam puta, ali je samo dva puta bio precizan.

Bila je ovo druga pobeda Hoks u sezoni, a najbolji u pobedničkom timu bio je Džonet Marej sa 41 poenom.

U ekipi Minesote najboilju partiju imai je Entoni Edvards sa 31 poenom.

LA Lejkers – Orlando 106:103

Košarkaši Oklahome su na svom terenu pobedila Detroit sa 124:112, a srpski reprezentativci Andrej Pokuševski i Vasilije Micić su bili bez učinka.

Šaj Gildžes-Aleksander je predvodio Oklahomu sa 32 poena, devet skokova i četiri asistencije.

Nikola Jović je u porazu Majamija od Milvokija 114:122 zabeležio pet poena i četiri skoka.

Srpski reprezentativac dobio je priliku od sedam minuta, a za to vreme ubacio je jednu trojku i dva puta je bio precizan sa penala.

Od njegovih saigrača najbolje izdanje imao je Tajler Hiro sa 35 poena, dok ej Dankan Robinson stao na 15 poena.

Goste je do pobede vodio grčki repezentativac Janis Adetokumbo sa 33 poena, a pratio ga je Demijan Lilard sa 25,

Toronto, koje sa klupe predvodi Darko Rajković, poražen je u gostima od Portlanda sa 91:99.