1. Kakvi predlozi i kakvi komentari, da li ste vi ljudi normalni?
    Ako vam se gleda fudbal gledajte, ako ne izmislite novi ili predjite na drugi sport.
    (Botovski, 2. mart 2024 14:22)

# Link komentara

2. Jedva čekam da vidim našu ligu gde samo kapiteni mogu da prigovaraju sudiji!! Pa nekako ne ide sa nabenjenim umišljenim fudbalerima…
    (limeni, 2. mart 2024 05:53)

3. Smanjiti šesnaesterac na 14 metara
    (bojan, 2. mart 2024 03:19)

4. Fudbal je u lošijem stanju nego ikada.. Simuliranja su ga uništila, premalo vremena aktivne igre, zaštita napadača od sudija i zaštita odbrambenih igrača kod izvođenja kornera, zaštita sudija jer onaj ko ih postavlja je isti onaj koji kažnjava.. Sve ovo je ono što uništava fudbal a ne prigovori sudijama ili slične stvari. Gase problem tamo gde ga nema, zato gube na popularnosti, klinci se okreću video igrama i pop kulturi sve više (ne kažem da je loše za društvo ali za fudbal svakako jeste)..
    (zanimljivo, 1. mart 2024 23:05)

5. Javna komunikacija izmedju sudije i Var sobe ce najvise pogoditi partizan, nece vise Srdjan Jovanovic moci da pravi cirkus.
    (Skorpion, 1. mart 2024 20:56)

6. I za penale na sta lici ono skakutanje i zastajkivanje .
    To bi trebalo zabraniti
    (Armadajj, 01. mart 2024 19:52)

Fintiranje. A kad stane sa stajnom nogom kraj lopte, tad nema stajanja, tad mora da šutne.
    (Goran Dnevna Doza Bon Jovija, 1. mart 2024 20:45)

7. "Glavne odluke biće usmerene ka većoj zaštiti sudija i ka težnji da se povrati izgubljeno poštovanje prema sudijama od strane fudbalera i trenera."

Poštovanje se ne stice zakonima, naredbama i uredbama već poštenim obavljanjem zadatog posla.
    (Fljamurtari, 1. mart 2024 20:22)

8. I za penale na sta lici ono skakutanje i zastajkivanje .
    (Armadajj, 1. mart 2024 19:52)

9. Za golmane opravdano, kao sto teniseri imaju ograniceno vreme za servis.
    (Armadajj, 1. mart 2024 19:51)

10. Odlično.
    (Slaviša, 1. mart 2024 19:35)

11. Da ne možeš da gradiš loptu sa kojom nisi imao dodir, npr lopta se izbije daleko ide ka gol autu, igrač odbrane je gradi tako da izađe u gol aut. Kad toga ne bi bilo bila bi jurnjava za loptu kao u hokeju da ne bude icing, skroz ofanzivna promena. I 2 x 30 efektivne igre, kad istekne vreme igra se dok lopta ne pređe pola da ne bude da se prekida igra u sred opasne akcije.
    (Dule Kadirov, 1. mart 2024 19:27)

12. Realno stopanje vremena bi bilo najbolje pravilo, al niko nema muda da uvede to pravilo. Tim pravilom bi se automatski iskorjenilo simuliranje i odugovlacenje vremena.
    (Kole, 1. mart 2024 19:14)

13. Uvesti 2 poluvremena sa 30 minuta aktivne igre gde se zaustavlja vreme kad je prekid. I onda mogu simulirati i glumiti do sutra
    (gedora, 1. mart 2024 18:37)

Problem stim je sto bi igraci koji su u slabijoj kondiciji trazili prekide cisto da se odmore, tako da si zamenio jedan problem drugim.
    (Robin Hud, 1. mart 2024 19:08)

14. Svidja mi se ovo pravilo za golmane.
    (Robin Hud, 1. mart 2024 18:41)

15. Većina utakimca se završi bez 60 minuta aktivne igre, nigde nema više glumaca nego u fudbalu.
    (teraj, 1. mart 2024 18:40)

16. 2 poluvremena po 30 minuta
    nerešen rezultat znači da nijedna ekipa ne dobija bodove itd
    (zet, 1. mart 2024 18:38)

17. Fudbal postaje strašno dosadan
    (miko, 1. mart 2024 18:37)

19. Ako bi sta menjao onda je to izvodjenje penala. Da igrac nema pravo menjanja koraka, zastajkivanja i sl. Ako vec golman ne sme sa gol linije. Tj. Jedna noga uvek mora biti na gol liniji, onda uskratiti i izvodjacu prednosti koje ostvaruje.
    (MHS, 1. mart 2024 18:28)