Jako lepa stvar. Vrhunac sporta na devedeset dvojci je možda bilo vreme kada su se redovno prenosili atp turniri serije 1000, makar u neko skorije vreme gledano.
(sportscommentator, 18. oktobar 2022 16:16)
Znači... Ljudi tj. Lučić direktor Telekoma je zaista car lik. Ladno su ustupili i RTS-u sve utakmice naše fudbalske reprezentacije, kao i prenose LS, LE i LK sredom (samo Arenasport ima prava prenose na njih sa dozvolom da ustupi nekom nacionalnom emiteru), a sad i daje, prodaje verovatno za neku sumu NBA, ABA, kao i superligaske mečeve Zvezde i Partizana B92!
Svaka čast, ali realno svaka čast!
Znate kad bi United Media dala sve to, a da ona ne daj Bože ima ta prava? Videli smo kad smo igrali sa Portugalijom baraž za SP kako je "dopustila" prenos u celoj zemlji!
(Ajde#, 18. oktobar 2022 16:22)
A zasto samo Zvezda i Partizan,da li to drugi klubivi ne postoje u ovoj drzavi?
(Football manager, 18. oktobar 2022 16:17)
Postoje naravno.. ali kako se ne zapitas zasto su stadioni u Surdulici, Nisu, Novom Sadu i Kragujevcu prazni kada ne gostuju Zvezda ili Partizan? E pa isto tako bi i te utakmice gledali ljudi. Kada pocnu domacini da pune stadione protic Novog Pazara, Vozdovca i TSC-a onda cete imati i prenos.
(Hesoyam, 18. oktobar 2022 16:45)
Bravo ali bolje da ste uzeli El u Basketu nego NBA jer El u basket 80 posto nemoze da gleda
(milovan, 18. oktobar 2022 16:18)
Uzeli bi oni, ali je problem što United media ne da ništa na šta oni imaju prava. Nikada nisu ni dali, nikada. Sve dok im ne uzeše na silu.
(Masariko, 18. oktobar 2022 16:53)
Znači... Ljudi tj. Lučić direktor Telekoma je zaista car lik. Ladno su ustupili i RTS-u sve utakmice naše fudbalske reprezentacije, kao i prenose LS, LE i LK sredom (samo Arenasport ima prava prenose na njih sa dozvolom da ustupi nekom nacionalnom emiteru), a sad i daje, prodaje verovatno za neku sumu NBA, ABA, kao i superligaske mečeve Zvezde i Partizana B92!
Svaka čast, ali realno svaka čast!
Znate kad bi United Media dala sve to, a da ona ne daj Bože ima ta prava? Videli smo kad smo igrali sa Portugalijom baraž za SP kako je "dopustila" prenos u celoj zemlji!
(Ajde#, 18. oktobar 2022 16:22)
Jel kapiras zašto možeš da gledaš i na b92 sad.?
(Ces92, 18. oktobar 2022 17:21)
Ovo je odlično, da narod koji ne može da plaća kablovsku pogleda neku utakmicu. Još bolje bi bilo kada bi prenosili poneku utakmicu Premijer Lige ili Španske Primere, mada ima i drugih kanala, ne mora sve B92. Telekom je zainteresovan za saradnju, RTS, pa sada vi sa B92, sledeći mogu da budu Prva ili Pink, ali uvek ću da podržavam lep sport na televiziji. Boks i kečere mogu puštati posle ponoći.
(Manda, 18. oktobar 2022 17:33)
Posebno me raduje ABA liga. Nemam Arenu a ABA je realno u top 5 Evropskih liga sa dva Evroligaša i još 3-4 ozbiljne ekipe plus mlada Mega. Top.
(miki, 18. oktobar 2022 17:58)
Oće biti premijer liga od 600 miliona
(g, 18. oktobar 2022 19:00)
Ja ako sam odgledao jednu jedinu utakmicu ubij me. Bačenih 600 miliona. Nema puno naših igrača i nema utakmica u večernjim terminima kada volim da se opuštam. Bolje da su kupili Evroligu da gledamo Zvezdu i Partizan. Evroliga im ne bi uzela ni 6 miliona.
Da sam komercijalna televizija koja vodi računa o svakom dinaru, kupovao bih samo utakmice određenih klubova (naših klubova ili gde igraju naši)
(drex, 18. oktobar 2022 19:37)
Do sad su svi kukali, kako nista ne moze da se gleda, ako nemas neku kablovsku, a sad kad moze da gleda svako ko ima televizor, ne valja zato sto je "Arena" dozvolila b92 da prenosi.Ako je sve to placeno nasim parama, zar nije bolje da barem svi mogu da gledaju to, a ne samo korisnici telekom kablovske, I zar je bitno ako b92 nije to dodatno platio. Uzivajte u poziticnoj strani necega. Nemojte u svenu sto je pizitivno traziti neku negativnu stvar. Bicete mnogo srecniji u zivotu.
(Kuki, 18. oktobar 2022 20:47)
Do sad su svi kukali, kako nista ne moze da se gleda, ako nemas neku kablovsku, a sad kad moze da gleda svako ko ima televizor, ne valja zato sto je "Arena" dozvolila b92 da prenosi.Ako je sve to placeno nasim parama, zar nije bolje da barem svi mogu da gledaju to, a ne samo korisnici telekom kablovske, I zar je bitno ako b92 nije to dodatno platio. Uzivajte u poziticnoj strani necega. Nemojte u svenu sto je pozitivno traziti neku negativnu stvar. Bicete mnogo srecniji u zivotu.
(Kuki, 18. oktobar 2022 20:49)
A da, znam, svi koji navodno, prate tenis su bivši fudbalski navijači koji s vremena na vreme uvide da od fudbala nisšta nema, samo divljaci navijači...
(niko, 18. oktobar 2022 20:55)
Hvala bogu da se fudbal vratio na B 92 da više ne gledam i slušam onog Strajnića čovek kao da orenosi sahranu kada igra Partizan i obratno kada igra zvezda lopta na stedini terena on već urliče Kanga šansa a od šanse ni traga. Kada partizan povede odmah zna da ima vremena da se poravna rezultat i preokrene. Većeg gnjavatora reportera nisam slušao pa se pitam zašto mu se ne skrene pažnja da objektivno prenosi utakmice a ne navijački.
(Radmil, 18. oktobar 2022 21:31)
Još seriju a im tražite i ne treba ništa više. ionako nam je previše utakmica, dosadno je. ali serija a ima taj smek koji nema niko drugi.
(PAJSER, 18. oktobar 2022 21:45)
Svaka cast za ovo, steta sto nema evrolige.
(top G, 18. oktobar 2022 16:16)
pređi na sbb, sad ti ne treba arena više. osim ako nisi klinac koji se prima na englesku ligu u fudbalu.
(PAJSER, 18. oktobar 2022 21:47)
Uzeli bi oni, ali je problem što United media ne da ništa na šta oni imaju prava. Nikada nisu ni dali, nikada. Sve dok im ne uzeše na silu.
(Masariko, 18. oktobar 2022 16:53)
Nisu im uzeli, nego su platili našim parama višestruko više od realne i isplative cene.
Zašto im država ne da nacionalnu frekvenciju, pa bi svi mogli da gledaju. Zar sve TV stanice treba da se uređuju iz istog centra!?
(ScreenshotNeobjavljenihKomentaraYT, 18. oktobar 2022 21:56)
Samo da obavestim ove sto traze razne neke sportove,ovo sto su dobili, dobili su iskljucivo jer imaju neki ugovor sa Arenom ili tako nesto.Znaci ne mogu uzeti tenis,evroligu,moto gp jer je sve to na SK kanalima.
Samo se iskreno nadam da ce NBA utakmice biti ucestalije,a ne samo subotom ili tipa jednom nedeljno.Sto se mene tice blizance i ne trebaju da prenose, nek uzmu neku NBA utakmicu umesto tih termina.
SporCki pozdrav!
(Stefke, 18. oktobar 2022 23:04)
Hvala bogu da se fudbal vratio na B 92 da više ne gledam i slušam onog Strajnića čovek kao da orenosi sahranu kada igra Partizan i obratno kada igra zvezda lopta na stedini terena on već urliče Kanga šansa a od šanse ni traga. Kada partizan povede odmah zna da ima vremena da se poravna rezultat i preokrene. Većeg gnjavatora reportera nisam slušao pa se pitam zašto mu se ne skrene pažnja da objektivno prenosi utakmice a ne navijački.
(Radmil, 18. oktobar 2022 21:31)
Ako nisi znao, taj Strajnic je okoreli grobar. Toliko o TVOJOJ objektivnosti.
(Djoka od potoka, 19. oktobar 2022 00:03)
Uzeli bi oni, ali je problem što United media ne da ništa na šta oni imaju prava. Nikada nisu ni dali, nikada. Sve dok im ne uzeše na silu.
(Masariko, 18. oktobar 2022 16:53)
Ta Junajted medija je samo ove godine dala finale svetskog u odbojci, evropsko u košarci i Vimbldon RTS-u, sigurno za dobre pare (mada ovo prvo i treće bolje i da nisu). Sport klub nije Deda Mraz kao Arena koja nas sve građane muze i koja preplaćuje prava prenosa za apsolutno sve što mogu da kupe. Šta god da je ovde u pitanju, da li je Vučić naredio, rekao ili šta god, odlično je, pritom normalno je da državni emiter prenosi domaće klubove i ligu. Ja recimo u životu neću da pređem na MTS, pa i da mi plate, tako da mi ovo savršeno odgovara, a verujem i dobrom delu ljudi koji neće da napusti SBB.
(EPL, 19. oktobar 2022 01:27)
Lepa vest.Nadamo se samo da za inostranstvi neće zatamnjivati program na zahtev emitera jer je to jedini način da se pogleda utakmica.
(VSG, 19. oktobar 2022 05:11)
Napokon jedna normalna televizija sa nacionalnom frekvencijom. Svaka čast za ovaj potez. Konačno mogu da gledam Zvezdu u fudbalu i košarci.
(interista, 19. oktobar 2022 07:38)
Naredio državni vrh Areni da vam pokloni prenose plaćene državnim parama.
Slobodno recite, nismo svi blesavi da ne znamo šta se radi...
(Tomislav, 18. oktobar 2022 17:39)
Apsolutno. Kupiš PL za 600 miliona (Arena) a nemaš ni 30% pokrivenosti u Srbiji. Može, ali sa parama koje nisu tvoje, već pare građana Srbije, jer kada trošiš tuđe ne boli te glava o isplativosti uloženog. Još kada dodaš pare za druge sportske događaje, izađe te još 100-200 miliona. Na sve to, ti sada poklanjaš to na šta si potrošio stotine miliona evra drugoj televiziji. Da nije možda b92 otkupio prava od Arene? Hahahaha. Izgleda da nam slede meseci "teških ekonomskih i političkih odluka" pa se pribegava oprobanom receptu - hleba i igara. Doduše, hleba možda neće biti, bar ne po ovim cenama, ali zato igara - nema da fali.
Zato više nije dovoljna Arena koju većina građana nema, već se poklanjaju sadržaji drugoj televiziji sa nacionalnom frekvencijom, doduše isti im je gazda pa šta im teško.
(glineni golubovi, 19. oktobar 2022 12:05)
SBB odlučio da ukine Prvu i B92, tako da njihovi korisnici i dalje neće moći da prate pomenute sportske dogadjaje.
(Šole Levski, 21. oktobar 2022 18:49)