1. Pa evo nocas. Samo nocas, da bi ti bio srecan. A znas kako je to dokazao? Postigao je 19 POENA U POSLEDNJOJ CETVRTINI?? To je na nivou velikih NBA igraca. 19 poena poslednja cetvrtina. A igrao je 12 minuta MANJE od Janga?? CELA CETVRTINA MANJE? Da li ti je sad jasno?
    Za njegovih 30 godina života i karijeru , koja ide ka svom završetku, ovo od noćas je prilično tanko.Uzgred,Atlanta je izgubila, a Batler je prolazio i urnisao svojim napadom ,sve koji su ga čuvali, uključujući i Bogdana.Kada nije eksplodirao kao šuter mnogo ranije u svojim 20-im, a imao je prilike i kredita kod skoro svih trenera, onda neće nikada.Kako ulazi u sve zrelije godine on može bitii samo sve gori igrač, a nikako bolji.Naročito se videlo u duelima sa Batlerom, koliko je Bogdan spor i kako "kasni ".Pre tome prestanite živeti u iluzijama i stvarati lažni mit o Bogdanoviću.Košarkaš koji odigra jednu,dve dobre utakmice, a posle 10 loših, ne može biti vrhunski, nego samo prosečan...
    (Bgd, 20. april 2022 19:28)

# Link komentara

2. Haahaahaaa! Kada je to Bogdan "dokazao da je igrač za odlučujuće utakmice i minute"? Samo neka spinovanja i neistine. Naprotiv , Bogdan je u svojoj karijeri nebrojeno puta upropastio svoje timove za koje je nastupao ( naravno i reprezentaciju Srbije) u odlučujućim trenucima, ali očigledno je da neki vole da žive u lažima.
    (Bgd, 20. april 2022 14:00)

(ferdinand, 20. april 2022 15:11)

3. bez Kapele Atlanta nema šta da traži ni protiv mnogo slabijih od Majamija. On im je bukvalno pola tima. Bez njega reket otvoren za protivnike,kada na to dodas Batlerovu top partiju to je to. Bogdan po ko zna koji put dokazao da je igrač za odlučujuće utakmice i minute. Držao ih u igri do kraja iako je relano Majami ovo 15-20 razlike trebalo da dobije.
    Sa Kapelom,njegovim skokovima i čuvanjem reketa bila bi skroz druga priča
    (mt, 20. april 2022 08:34)

4. Trej Vestbruk!
    (patricio, 20. april 2022 11:23)

5. Inače, Batler je postao mislim tek 5.igrač u PO koji je postigao 45 + poena bez ijedne izgubljene lopte. A tek drugi posle Dominika Vilkinsa koji nije imao nijednu ličnu grešku uz to.
    (Dag Kristi, 20. april 2022 11:13)

6. Slaba je Atlanta u odbrani i to baš slaba.
    Još nema Kapele koji je jedan od boljih defanzivaca.
    A i da se ne lažemo Majami je mnogo bolji tim.
    (Back in Black, 20. april 2022 10:22)

7. Miloše,
    Nole igra danas. Ima prenos na sportklubu.
    (fenomen, 20. april 2022 09:58)

8. Prva cetvrtina Jang, sut za 3 poena 1 od 6?? Da li si ti decko normalan?? Pa to nije kosarka. Manje vise to, ali na nekoliko minuta do kraja, 2 poena zaostatka i promasuje polaganje na drugi obruč . I umesto da napokon bude nerešeno, kontra, poeni i od tada do kraja Majami pravi veliku prednost. Bogdana su sasekle sudije jer je vec u prvoj cetvrtini imao dve lične greške i posle par minuta igre ajde na klupu. U prvom je postigao 6 poena a onda od sredine trece do kraja sve ostale poene. Drzao je Atlantu inace bi opet izgubili sa 20 + razlike. Ne vredi. Jang ubija ovaj tim i to samo slepac ne vidi. Dve utakmice je očajno odigrao. Možda u narednoj i postigne 40 poena ali to nece imati nikakve veze sa timom, jer ce da igra sam sa sobom. Tako se ne dobijaju utakmice. Na kraju igrao je 12 min. vise od Bogdana, ejj. ..cela cetvrtina i postigao je 4 poena manje od njega??? Sta si ti decko radio 12 minuta? Gubio lopte i šutirao sa 10 metara? Trebao je da gleda Batlera kako se igra i zašto je čovek igračina..Ovo ovako nema meze niti će nešto biti sa Atlantom..
    (123, 20. april 2022 08:49)

9. Јанг их је сахранио.
    Не мислим само због промашаја, него због нерезонских шутева у кључним тренуцима.
    Егоиста који мисли да је богом дат да баш он погађа за преокрет.
    Без Капеле Атланта нема шта да тражи у плејофу.
    У најбољем случају могу да добију једну утакмицу.
    (remax, 20. april 2022 08:34)

11. Jokic da se spoji sa Doncicem i Bogdanom, pa to bi bio šou.

Sportski pozdrav
    (Zigara, 20. april 2022 08:30)

12. Atlanta je ono sto su prije 4-5 godina neznalice pricali da su Warriorsi, samo trojke i nista vise. Igra iznutra - nula, odbrana bilo cega - nula, protok lopte - nula. Nemaju ni Capelu, moguce da ce ih krenuti sut kao ekipu jedan od sljedeca dva meca, pa da zakinu tu jednu pobjedu, ali ako ne krene, 4-0 Heat najlaganije, bez da se oznoje
    (niksic, 20. april 2022 08:28)

13. Velika šteta . Ovo je bila Bogdanova noć ali i sam je malo kriv jer je dobio treću ličnu početkom druge četvrtine i onda je presjedio cijelu četvrtinu na klupi.
    (Arm, 20. april 2022 08:26)

14. Mala štetočina 10 izgubljenih lopti.Moze njegova cirkuska košarka da prolazi u regularnom delu i protiv slabih timova poput Klivlenda ali on kao glavni igrac nikad nece nista napraviti u plej ofu.
    (Aleksandar, 20. april 2022 08:20)

15. Odvratna kosarka samo sutiranje nema igre ko nekad jedan na jedan odbrane skoro ne postoje.
    (Seki, 20. april 2022 08:19)

16. Kad igra nole
    (Milos, 20. april 2022 08:19)

17. 28min 29p odlični procenti, falio je Trej, kontra ritam cio meč. Sad kuci naredna dva meča prosto moraju dobiti. Falio je i Kapela. Batler bez greške u oba pravca, kad treba u plej of forma je top.

(Ivan NS, 20. april 2022 08:11)

21. Bogdanovic je najbolji srpski igrac! Maimi prejak, prvaka NBA treba traziti na Istoku.
    (Realno, 20. april 2022 08:11)

22. Najgora Bogdanova osobina je bukvalno ovo, preksinoc 0% suta, sad 70%. Da sam trener poslao bih Tre Janga kod psihijatra. Covek sutira trojke sa pola terena, kao da uglavnom pogadja odatle. Strasno.
    (Kukatilo, 20. april 2022 08:10)

23. Bogdanović 19 poena u poslednjoj četvrtini. Vratio ih gotovo sam iz velikog minusa. Pogodi trojku, na - 5 Jang izgubi loptu za lake poene Batlera, na minus 4 i oko 03:30 do kraja Jang probija odbranu i promašuje zicer. 😐 Batler ih je uništio, kontam da Hoksi mogu do jedne, maksimum dve pobede, može lako da se desi i metla.
    (PredragDrobnjak, 20. april 2022 08:02)

24. Bogdan je pomogao da se vrate, na 104-101 stupa na scenu Treja Jang, prvo masi za tri, posle deli vruće krompire saigračima, Majami dobro brani i rešavaju utakmicu. Galinari se izgubio… Huerter klasika, toplo hladno. Ali na kraju opet Trej Jang niže gluposti tokom cele utakmice.
    (JPR24, 20. april 2022 08:01)