Benzema čuva Real na vrhu VIDEO

U zaostaloj utakmici 9. kola španske LaLige Real je u Madridu savladao Atletik Bilbao rezultatom 1:0 (1:0).

SS Izvor: B92
Pošaljite komentar
  1. Pali mali@ zasluzila je Benfika da pobedi zasluio je i Espanjol da pobedi “tvoju” raspalu Barcelonu pa su se izvukli na jedvite jade. Ali zato Nemacki stroj ce da ih rastavi na proste cinioce
    (pazarac, 2. decembar 2021 08:56)

# Link komentara

2. Ko je gledao utakmicu video je da se Real izvukao na jedvite jade. Pa neću biti nerealan ako kažem da je Bilbao zaslužio da pobedi jer su mašini 5-6 zicera 100 šansi. Ono je za neverovati sta je masio Inaki Vilijams u prvom poluvremenu. Kurtoa je u drugom skidao ciste golove. Onda u tri navrata igraci Reala srecno prolaze i ne primaju gol. Real sateran da se brani kod kuce svi pozadi iza lopte igra im nije postojala raspala se. Ni oni nisu svesni kako su dobili Sevilju i Bilbao u ova dva kola.
    (Pall Mall, 1. decembar 2021 23:22)

3. (toni23, 01. decembar 2021 23:03)

Ala si se ti izlupao sad. Kako misliš neki Rodrigo? Pa taj mali bukvalno kida na istom nivou kao i Vinisijus, samo se tek sad vratio sa povrede. I kako to molim te Kazemiro van forme? I dalje je jedan od najboljih na svojoj poziciji. Ali se slažem da večeras Karlo nije potrefio sa izmjenama, posebno nije trebalo da dira Lukasa Vazkeza koji je imao sjajan meč. Naravno i Modrića. Ali vjerujem da je Luki sve teže da na visokom nivou odigra svih 90. minuta zbog godina, tako da Anćeloti mora malo da kali i ove mlađe, da ga u jednom trenutku pristojno zamijene. Sjajan meč, svakako pad igre Reala u drugom poluvremenu ali su se dosta bili i opustili. Inače su svi odigrali jako dobar meč.
    (halamadrid, 1. decembar 2021 23:18)

4. ako real ove godine ne osvoji titulu za to ce biti kriv samo Ancelotti...cim su izasli kros, modric i asensio igra se raspala u potpunosti, ima Hazarda a on ubaci nekog tamo Rodryga, pri tom stalno igra sa Casemirom koji je van ritma i forme vec nekoliko utakmica
    (toni23, 1. decembar 2021 23:03)