1. Konačno Griša pokaže malo da može odnosno ume ali džaba kad nema konstatnost i jaču psihu da poveže iz meča u meč.

(neko, 30. oktobar 2020 10:21)

# Link komentara

2. овај почео да игра добро под старе дане
     (Алфабет, 29. oktobar 2020 23:49)

3. Ovo je bilo revanš za poraz na RG protiv Grka. Dimitrov je igrao dobro, ali je Cicipas taj koji je imao više prilika da čak pobedi u meču. Grk igrao dobro u prvom setu. Čuvao servise i osvajao poene i na kraju dobio u taj- brejku. U drugom i trećem setu je Dimitrov imao prilike za brejk i uspeo oba puta u oba seta da uzme i to je presudilo kod realizacije. Ovakav izgled je olakšalo Đokoviću žreb i samim tim da ako pobedi sve protivnike da bi mogao da čeka Tim, Medvedev, Rubljov ili Anderson u finalu.
    (miodrag, 29. oktobar 2020 23:41)

4. Prošle godine u ovo doba, 1/2 mastersa u Parizu, Đoković-Dimitrov odličan meč (7-6, 6-4). Prelepo je igrao tada Grigor, jedan od onih mečeva kad ne znaš kako se Novak iščupao. Nadam se sličnom kvalitetu (naravno i ishodu) meča i ovde.
    (RG Fan, 29. oktobar 2020 23:34)

5. neverovatno je kako je Grigor izgubio prvi set.... pogotovo kada je hvatao onu loptu što je išla u aut.
    iznenadio me da nije pao posle toga, pošto on zna da uradi auto destrukciju.
     (matori, 29. oktobar 2020 23:10)

6. Pa i nije baš neko iznenadjenje.
     (Milan2001, 29. oktobar 2020 22:43)

7. Bravo tuto! Nekako mi gotovan uvek bio, valjda sto je "nas" a ima zaista lep stil, lepo ga gledati.
     (box, 29. oktobar 2020 22:39)

8. Fenomenalno igra Dimitrov, razbio je Cicipasa, nije trebalo uopšte ni da uzme set Grk... Mnogo mi žao što nije iskoristio svoj potencijal, što se talenta tiče u top 5 ikada.. Al naravno džaba talenat bez truda i glave... Nadam se da će doći do Novaka, a onda spektakl :)
     (undrija, 29. oktobar 2020 22:36)