1. Kad neko napiše da Ameri ne igraju odbranu (ili da se u NBA ne igra odbrana) odmah je jasno da je reč o totalnoj neznalici za ovaj divni sport.
     (Šopska, 11. avgust 2020 11:53)

# Link komentara

2. Joca
    Kakve veze igranje odbrane ima sa tim sto sve pobede 30 razlike.Nas su pobedili 30 razlike ali smo im ubacili 96 poena sto je jako puno.To je dokaz da ne igraju odbranu ali su zato fantasticni u napadu pa to nadomeste
    (Markos, 11. avgust 2020 09:35)

3. Kakve dve trojke MPJ u facu lebrona. Mali ako ga zdravlje posluži all starr sledeće sezone
    (petarczv, 11. avgust 2020 03:45)

Koliko ja znam, Lebron i MPJ nisu bili akteri ove utakmice. Pogrešio si adresu komentara dete...
     (društvance iz predgrađa, 11. avgust 2020 09:27)

4. Jedina razlika između Bobija i Porzingisa je da Bobiju ne treba 25 šuteva da ubaci 25 poena. O odbrani u Nba ne želim da trošim reči, kakva crna odbrana kad na svakom meču po 270 poena.
    (Ozymandias, 11. avgust 2020 08:09)

Opet to sto pricas o nba odbrani nema bas smisla, u nba se u zadnjih 20 god maksimalno forsiraju trojke,mnogo vise nego ranije i mnogo vise nego u EU. Plus duze utakmice znaci ima vise poena.Svi pricaju Ameri ne igraju odbranu i onda dodju na SP ili OI sa trecom postavom i naduju sve po 30 razlike.
    (Joca, 11. avgust 2020 09:08)

6. +/- indeks mu je 0 bio.
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Zorowitzki, 10. avgust 2020 23:45)

Jeste! Sa šutom iz polja 11/7 i šutom sa slobodnjaka 6/6, 9 skokova, 2 ukradene lopte i 5 blokada. Znači da je imao 25 izgubljenih lopti?!
    Što volim ove pljuvače!
    (Tuđe go.no miriše, 11. avgust 2020 07:41)

7. Ma da, ne moze Bobi vise od 7 minuta.
     (mighty banana, 11. avgust 2020 06:36)

8. juta namerno izgubila. steluju sa kime hoce u p/o. tj izmedju denvera i hjustona biraju denver.
     (veverica, 11. avgust 2020 06:34)

10. Najveci njegov problem je njegovo ime
    (NeRazumem, 11. avgust 2020 01:22)

11. boban je za sve centre u dalasu džordan lično.
    zašto mu se na svakoj utakmici ne da minimum 20-25 minuta?
    rik karlajl je slepac.
    (...kada sam bio mali, znao sam svoj pravac!..., 11. avgust 2020 00:02)

Jeste rik karlajl slepac isto kao i popovic, dok rivers, bret braun svi su oni slepci samo mi znamo da bi bobi mogao igrati 20-25 minuta pp mecu
     (cole, 11. avgust 2020 00:24)

12. [link]
    (Danilo Leposavic, 11. avgust 2020 00:13)

13. Ova Juta ima ozbiljan problem da zavrsi utakmicu, prvo 18 protiv Denvera sad ovo. I kao oni su neki ol star tim, yeah right. Inace, Bobi ubedljivo najkorisniji centar u Dalasu, Karlajle probudi se, covece.
    (Sabre, 11. avgust 2020 00:10)

14. boban je za sve centre u dalasu džordan lično.
    (...kada sam bio mali, znao sam svoj pravac!..., 11. avgust 2020 00:02)

15. boban je za sve centre u dalasu džordan lično.
    (...kada sam bio mali, znao sam svoj pravac!..., 11. avgust 2020 00:01)

16. His feet never left the ground. Blokirao Goberta bez skoka. Car Bobi.
    (Spale, 10. avgust 2020 23:49)

17. +/- indeks mu je 0 bio.
     (Zorowitzki, 10. avgust 2020 23:45)

18. Nesretni Rudi, taman da se oporavi od Jokica, kad eto ga Bobi 😱
    (Pera, 10. avgust 2020 23:37)

19. Ako ovo Juta nije namerno pustila onda ne znam. Imali su +15 na kraju 3/4. U zadnjoj četvrtini kao da nisu ni igrali. Takmiče se sa Oklahomom ko će da izbegne Hjuston.
     (Milan, 10. avgust 2020 23:36)

20. Oklahoma i Juta izgleda hoce da izbegnu Hjuston u plejofu. Misle da je bolje da igraju protiv Denvera pa se sada takmice ko ce da izgubi.
    (Black, 10. avgust 2020 23:29)

21. Bobi unistio najboljeg defanzivca lige , pa ga ovi nisu pustali u drugom poluvremenu da se ne blamira vise . :D