1. Inace je ovo treci prelaz,iz 2-1, na zadnje tri utakmice hrvatskog prvenstva i kupa

Nije u Koprivnici bilo je iz 1-2
    (Q, 6. jun 2020 13:00)

# Link komentara

2. Ne zanima nas šta se tamo dešava! Pogotovo ne u njihovom fudbalu!
     (Vitez Koja, 6. jun 2020 11:45)

3. Cipiripi
    Nepostojeći penal je ono što ste vi dobili protiv Inđije, ali to se isto lako zaboravlja
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Realno, 6. jun 2020 10:59

Naravno i to niko ne spori,faul je bio pola metra izvan linije od 16 metara ali zasto ne pomenes jos skorije penale protiv TSC u 90 i nekom minutu za partizan ili protiv Radnickog 5 minuta pre kraja,takodje za partizan.Ocigledno izmisljeni nepostojeci penali,da se pomogne partizanu.Zar je tesko i to da se prizna?
    (Realnije, 6. jun 2020 11:33)

4. Hajduk je 70tih bio najbolji klub u Jugi osvojio 3 titule prvaka i 6 kupa Marsala Tita. 80tih bio tik uz Zvezdu igrao cetvrtfinale lige sampiona i polufinale kupa uefe. Strasna ekipa splitskih bilih je zarila i palila tadasnjom jugom. Veliki broj navijaca je Hajduk imao u Srbiji u to srecno i bezbrizno vreme velike Jugoslavije kada su stadioni sirom zemlje bili puni a nasa liga medju 5 6 najboljih u Evropi.
    (miladin, 6. jun 2020 11:26)

5. Kad se malo bolje pogleda, sve odluke su ispravne. Lopta nije vani, možda vas je zbunio ručnik od golmana. Penal i crveni su čisti ko suza, jedino dvojbeno je situacija prije gola Hajduka za 2-1. Mislim da bi sudac bio u pravu i da je svirao faul i da nije svirao
    (Genije, 6. jun 2020 11:21)

6. Sve se vraca na staro.
     (Ljubisa Livaac, 6. jun 2020 11:18)

(Kuj si more ti, 6. jun 2020 11:17)

8. Namjerno rukom zaustavi na gol crti i onda im je var kriv?
    (ludi splico, 6. jun 2020 10:59)

9. Cipiripi
     (Realno, 6. jun 2020 10:59)

10. Зна се ко овде воли Сплићане. И кога воле Сплићани.
     (Скора прошлост, 6. jun 2020 10:58)

11. Ovako kako se sviralo za Hajduk se sviralo za Partizan skoro 25 godina od devedesetih naovamo, kada su skoro svi drzavni funkcioneri bili navijaci Partizana, cak je i premijer bio predsednik kluba, da ne spominjemo Toleta dok je bio predsednik saveza, jedino su oni mogli biti prvi. Secam se slicne utakmice protiv Novog Pazara, kada lopta pogadja igraca u ledja, sudija svira penal i daje crveni karton igracu sto ga je lopta udarila u ledja. Ni to nije bilo dovoljno, vec je sviran i gol kada je bio faul nad golmanom, a cak ni nije usla lopta u gol, nego sudija procenio da je presla liniju.
    (Pedja, 6. jun 2020 10:53)

12. Penaltizan za Hajduk... slicno su sudije radile u korist partizana u nasoj ligi,svvirani su nepostojeci i izmisljeni penali,utakmice su trajale i preko 100 minuta,sve dok partizan ne postigne gol ali nista neobicno jer su ta dva kluba bili ljubimci u bivsoj Jugi.Za Hajduk je navijao drug Tito a nista manje ni za vojni klub partizan,koji su imali mnogo vece privilegije od ostalih klubova u ligi.
    (Istina, 6. jun 2020 10:52)

13. zvezda i Hajduk, dva bratska kluba. 70tih jedno drugom pomagali da osvoje titiulu ako bi jedan id njih bio u prednosti.

Posebno je čuvena 75, kad je je Vojvodina disala Hajduku za vrat. Na 2 boda razlike,tri kola pre kraja, Hajduk "preokreće" na Marakani u 2.poluvremenu iz 1-0 u 1-2, i na kraju bi prvak.

Navijači kluba policije i državne bezbednosti zajedno s navijačima iz Splita i dalje plaču za titulom Partizana iz 76

I na kraju, bratski zagrljeni, plakanje na Poljudu 80-te
     (anti gurbet, 6. jun 2020 10:45)

14. grobari, pa vi ste kao Zaprešić, sitna boranija...zato suci lako sviraju penale i pomeraju gol-aut linije...
     (?, 6. jun 2020 10:33)

15. Zvezdanesterci za hajduk
    (Hodeks,svojim primitivizmom brukam Srbiju, 6. jun 2020 10:26)

16. Ovaj Hajduk kao Zvezda kod nas svaku utakmicu!
    (Grobar, 06. jun 2020 10:07)

Zapravo je Partizan pre korone dobio Radnicki nepostojecim penalom u 85. minutu pa uzeo bod TSC-u nepostojecim penalom u 91. minutu.
    Naravno sve se to brzo zaboravi.
     (cipiripi, 6. jun 2020 10:26)

17. I oni Mažića/zvezdu za trku imaju!!! Umesto VARa trebali su angažovati radnike na građevini. Visak i kraj priče.
    (Šekspir, 6. jun 2020 10:20)

18. Balkanska škola!
     (Superoperater, 6. jun 2020 10:17)

19. Kod drugog gola Dmitrov skace a ovi drugi kao da su zavareni za pod. Slicno kao na CZ-Olimpijakos.
     (Nikola MNE, 6. jun 2020 10:16)

20. "linijski sudija je signalizirao glavom..."
     (Usput, 6. jun 2020 10:15)

21. Ovaj Hajduk kao Zvezda kod nas svaku utakmicu!
    (Grobar, 6. jun 2020 10:07)