1. 186:184 за Детроит Пистонсе против Денвер Нагетса.
    (рекорд НБА лиге, 1. novembar 2019 00:24)

# Link komentara

2. Prime 160 poena za 48 minuta i jos uvijek pricate o najboljoj ligi ?!(Stefan, 31. oktobar 2019 09:33)A koja je to liga bolja? Mozda je bolja bresa u koja da 36p za celu utakmicu u ek ili fener koji da 54p i ima ukupni index - 3 na poluvremenu...
    (petarczv, 31. oktobar 2019 11:00)

Ali isto tako u toj najjačoj ligi se prave neverovatni koraci...ajmo stručnjaci. Pogledajte samo NBA THE MOST FUNNY TRAVELS EVER. Prosto neverovatno. Takvih situacija ima mnogo.
    (Marko, 31. oktobar 2019 15:08)

3. Ako se ne varam, rekord je izmakao za 3 poena? 162:158. Niko nikada nije postigao 158 poena i da je izgubio, kao juče.
     (UnKnown, 31. oktobar 2019 14:14)

4. 159:158, jel ovo rekord ukupno koseva bez produzetaka.? Koji je rekord bolan, jel zna neko.?
     (finac, 31. oktobar 2019 11:29)

5. Prime 160 poena za 48 minuta i jos uvijek pricate o najboljoj ligi ?!
    (Stefan, 31. oktobar 2019 09:33)

A koja je to liga bolja? Mozda je bolja bresa u koja da 36p za celu utakmicu u ek ili fener koji da 54p i ima ukupni index - 3 na poluvremenu...

6. Kakva atomska košarka. Čoveče Bil imao procenat šuta 70% a Harden 55%. Ne znam kako ovo može da se brani kada svaki šut uđe.
    (Bunjevac, 31. oktobar 2019 10:54)

7. zizi

Ne moze da se desi na skolskom, zato sto su deca takticki i tehnicki mnogo potkovanija, e sada deca od 8-9 godina nisu bas atletski ovako napredna NBA LIGA STOP...HAHAHA

(XXX, 31. oktobar 2019 09:46)

11. Prime 160 poena za 48 minuta i jos uvijek pricate o najboljoj ligi ?!
     (Stefan, 31. oktobar 2019 09:33)

12. Kako je ovaj rezultat uopšte moguć bez produžetaka, a i sa njima se retko desi
     (palacinka, 31. oktobar 2019 09:16)

13. Mislio sam da ovaj rezultati moze samo da se desi na skolskom dok deca igraju fudbal.... Da li je neko igrao odbranu?
     (zizi, 31. oktobar 2019 09:10)