Komentari: Heroj Švedske: Ponosan sam

Fudbaleri Španije i Švedske remizirali su (0:0) u okviru prvog kola ovogodišnjeg Evropskog prvenstva, na zadovoljstvo skandinavske ekipe.

Pošaljite komentar
  1. Treba da bude razočaran što nije pobedio, imali su dve odlične gol šanse, za razliku od Španije koja nije imala ništa osim polovičnih šansi kao što im je napadač polu promašaj.
    (mikel, 15. jun 2021 13:11)
    Vaš glas je zabeležen - hvala na trudu.

Spanija je imala dve stopostotne prilike: Jednu u prvom poluvremenu, a drugu u drugom, dok je u oba slučaja promašio Morata. Precka i pored gola.
    (Sasa, 15. jun 2021 15:10)

Pitanje za obojcu, da li ste gledali utakmicu? Spanija je odmah na pocetku imala najbolju sansu, stopostotnu, kada je golman sa gol linije, neverovatnom odbranom odbranio sut glavom Olma... Pored toga jednu ili dve stopostotne( posebno onu iz drugog poluvremena kada je bio sam ispred golmana i promasio ceo gol) sanse Morate, sansu Kokea, kada je sam sa 6-7 metara promasio, prebacio ceo gol( a niko ga nije ni cuvao), sansu u 90+ minutu, kada je, mislim Sarabia, na perfektan centarsut Albe, dodao loptu golmanu sa 5 metara(takodje ga niko nije cuvao) i jos dve, tri odlicne sanse...
    (choda gauchoo, 15. jun 2021 17:18)

# Link komentara

3. Robin Olsen najjaci golman kada igra za svoju zemlju. U klubu nevidjena rupa.
    (BRE!, 15. jun 2021 13:41)

5. Slovačka 99% u osmini finala posle jedne odigrane utakmice.Sva besmislica Platinijeve odluke o povećanju broja očesnika i da prva 3 iz grupe idu dalje.O tome da se u uslovima pandemije prvenstvo održava u " 30" zemalja bespotrebno je trošiti reči.
    (Prdonja, 15. jun 2021 11:06)

6. Brate, ovakav antifudbal bi trebalo kažnjavati sa - 3 boda.
    (Pera ložač, 15. jun 2021 10:06)

7. Na šta ste ponosni, niste prešli pola, plašljivi zečevi...
    (dacha crk, 15. jun 2021 09:07)