Srpski golman primio četiri gola za poluvreme – "Ne pamtim ovakvu statistiku" VIDEO

Golman rukometne reprezentacije Srbije Vladimir Cupara imao je neverovatan učinak u jednom poluvremenu.

Neobična odbrana Petra Nenadića VIDEO

Čuvar mreže mađarskog Vesprema je u utakmici protiv Balatonfureda za 30 minuta rukometa primio samo četiri gola.

Čak je u jednom momentu primio samo jedan gol i imao 11 odbrana, te je tada imao nestvarnih 90 odsto uspeha.

Da je u pitanju nezapamćen učinak, rekao je i bivši statističar našeg nacionalnog tima Željko Radojević.

"Ja se ne sećam tolikog procenta ikada za svih 23 godine od kada pratim statistiku... Svaka cast!", oduševljen je Radojević.

Vesprem je taj meč dobio sa 38:11, a u drugom poluvremenu je branio takođe veoma dobri Rodrigo Korales.

Ipak, meč je protekao u znaku Cupare koji je na kraju imao 75 odsto uspešnosti.