Jokanovićev Fulam u 93. minutu ispustio pobedu

Fudbaleri Fulama ispustili su pobedu nad Blekburnom u 37. kolu Čempionšipa odigravši nerešeno sa Blekburnom 2:2.

mnIzvor: B92
Getty Images

Ekipa Slaviše Jokanović propustila je priliku da se popne na šestu poziciju na tabeli, pa su na sedmom mestu sa bodom manje od Šefilda koji je izgubio od Aston Vile.

Do kraja sezone ostalo je još devet kola, pa Fulamu predstoji teška borba za najboljih šest i plej of za plasman u Premijer ligu.

Fulam je dva puta izgubio prednost, a izjednačujući pogodak primio je u trećem minutu sudijske nadokande drugog poluvremena.

Golove za ekipu srpskog stručnjaka postigli su Aluko u 45. i Gohi u 86, dok su se na drugoj strani sa bele tačke upisali Konvej u 79. minutu, a bod svom timu doneo je Žoao.