Pavkov za 10 minuta doneo Čuki preokret na debiju

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Napredak iz Kruševca rezultatom 2:1 (0:1) u meču 23. kola Mozzartbet Superlige Srbije.

"Brđanima" je pobedu doneo Milan Pavkov, koji je debitovao za domaći tim i bilo mu je potrebno 10 minuta od ulaska u igru da zatrese mrežu.

No, najpre je poveo Napredak golom Nebojše Bastajića u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena.

Ali, već posle tri minuta igre u nastavku stiglo je izjednačenje i to pogotkom glavom najnižeg igrača na terenu, Igora Miladinovića.

Čukarički je tokom celog drugog poluvremena više pritiskao i uspeo da dođe do pobede golom Milana Pavkova u 89. minutu.

Gorostasni napadač, povratnik u srpski fudbal, u svom stilu, glavom zatresao je mrežu i doneo preokret svom novom timu.

Čukarički je četvrti na tabeli sa 38 bodova, a Napredak je na 10. mestu sa 28 poena.