Nova bomba Sadika, sjajan gol za bod Sosijedada u Pamploni VIDEO

Umar Sadik, bivši fudbaler Partizana još jednom je zablistao u La Ligi.

Z.K.Izvor: B92

Posle duge pauze zbog povrede, nedavno se vratio i postigao prelep gol, a isto je učinio i na gostovanju Osasuni u 15. kolu La Lige, 1:1 (1:1).

Nigerijac je postigao drugi gol po povratku i još jednom sve oduševio.

Bio je to treći remi Osasune i peti za Sosijedad koji je ostao na šestoj poziciji.

Počelo je odlično po tim iz Pamblone koji je bukvalno poveo posle prve dobre akcije.

Igrao se drugi minut kada je Moi Gomez na centaršut Anta Budimira zatresao mrežu Sosijedada.

Mogla je Osasuna do 2:0 u 30. minutu posle odličnog udarca Lukasa Tora, ali se istakao golman Aleks Remiro.

I onda taj 43. minutu i prelep god Umara Sadika.

U svom stilu je povukao loptu ka golu, topovski šutirao sa 18 metara i poslao loptu u desni gornji ugao za 1:1.

Gosti su u 62. minutu imali najbolju šansu u drugom delu, ali nije je iskoristio Mikel Merino pa je ostalo 1:1.