Labord doneo bod Nici za nastavak serije bez poraza VIDEO

Fudbaleri Nice izgubili su korak u brobi za pozicije koje vode u Evropu.

Z.K.Izvor: B92

Oni su kao domaćini u 28. kolu Lige 1 odigrali nerešeno sa ekipom Lorijena, 1:1 (0:1).

Ipak, bila je ovo 13. uzastopna utakmica u svim takmičenjima na kojima ekipa sa juga Francuske nije doživela poraz, ali bodom neće biti preterano zadovoljni.

Gosti su imali prednost na poluvremenu koju im je doneo Abdul Bamo Meite u 30. minutu.

Nica je bila nešto bolja u nastavku i u 78. minutu stigla do izjednačenja.

Na dodavanje Rosarija, mrežu gostiju zatresao je Žetan Labord.

Gosti su od trećeg minuta nadoknade ostali sa desetoricom zbog isključenja Igora Silve.

Monpelje je kod kuće uspeo da napravi preokret i dođe do tri boda protiv Klermona, 2:1 (0:1).

Gosti su na poluvremenu imali prednost gola koju im je u 32. minutu doneo Kaui.

Junak preokreta u nastavku bio je Elije Vahi koji je mrežu protivnika zatresao u 61. i 72. minutu.

Strazbog je sa 2:0 pobedio Okser, dok su Troa i Brest podelili plen (2:2).