Srpski Torino nadoknadio dva gola minusa

Fudbaleri Empolija i Torina remizirali su rezultatom 2:2 (1:0) u prvoj utakmici subotnjeg programa u italijanskog Seriji A.

EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI

Domaći tim je posle prvog poluvremena golom Luperta, a Marin je duplirao prednost u 69. minutu.

Ipak, to nije bilo dovoljno Empoliju, pošto je Torino proigrao ulaskom Saše Lukića u drugom poluvremenu i nadoknadio dva gola zaostatka.

Najpre je u 82. minutu Riči pogodio za 2:1, da bi bod "bikovima" doneo Sanabrija tri minuta kasnije.

Saša Lukić je na terenu bio od 46. minuta, Nemanja Radonjić do 55. dok je Vanja Milinković-Savić bio čitav meč na golu.

Empoli je i dalje na 10. mestu sa 26 bodova, dok je Torino 8. sa jednim bodom više.