Marsej se brzo oporavio od šoka – "poker" protiv lidera

Fudbaleri Olimpika pobedili su Sporting na "Velodromu" rezultatom 4:1, u trećem kolu grupe D Lige šampiona.

MTIzvor: B92

Utakmica je zbog gužve u saobraćaju kasnila 20 minuta, čak četiri pogotka viđena su u prvih pola sata igre, a domaći su do trijumfa stigli posle ekspresnog preokreta.

Njima nije mnogo trebalo da se oporave od šokantno primljenog gola u 50. sekundi, kada je lepo pogodio Fransisko Trinkao.

Rezultat je u 13. minutu poravnao Sančes, kojeg je pogodio gostujući golman Adan prilikom ispucavanja, da bi lopta završila u mreži.

Harit je glavom u 16. minutu doneo preokret, da bi u 28. minutu asistirao za Balerdija.

Između ta dva pogotka, Adan je zaradio crveni karton, da bi konačnih 4:1 postavio Mbemba u 84. minutu utakmice.

Marsej sada ima tri boda, baš koliko i Ajntraht i Totenhem koji se sastaju od 21.00, dok je Sporting prvi sa šest poena.