Metalac preko srpskoligaša do 1/4 finala Kupa

Fudbaleri Metalca plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su na gostovanju nakon izvođenja penala pobedili Radnički sa Novog Beograda (1:1, 3:2).

Izvor: B92, Beta
Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Superligaš iz Gornjeg Milanovca je poveo u 17. minutu, da bi domaća ekipa, koja se takmiči u trećem rangu izjednačila u 46. minutu.

Nakon što je završen regularni tok pristupilo se izvodjenju penala, a gosti su rezultatom 3:2 uspeli da se plasiraju među osam najboljih ekipa u Kupu Srbije.

Metalac je u šesnaestini finala prethodno eliminisao ekipu Žarkova (3:2), dok je Radnički eliminisao Voždovac (2:1).

Takmičenje u Kupu nastavlja se u sredu utakmicama između Rada i Napretka, Radnika iz Surdulice i Loznice, TSC-a i Kolubare (13.00), dok od 16.15 igraju fudbaleri Dubočice i Partizana.