Anortozis "zakuvao" Partizanovu grupu – rutinska pobeda Rome

Fudbaleri Anortozisa pobedili su Gent sa 1:0 na svom stadionu u 5. kolu Lige konferencija.

SNIzvor: B92

Partizan je sebi zagorčao život porazom u Estoniji od Flore minimalnim rezultatom, a ni Gent se nije bolje proveo u utakmici sa Anortozisom.

Kiparski predstavnik je slavio pogotkom Lazarosa Hristodopulosa u 27. minutu utakmice.

Šta to znači?

Znači da nas čeka velika drama u Beogradu, jer Anortozis u slučaju pobede nad Partizanom odlazi dalje, a crno-beli tim ispada iz grupe...

Randers – Kluž 2:1 (0:0)

Roma je u Rimu pregazila ekipu ukrajinske Zorje rezultatom 4:0 i tako ostala u trci za prvo mesto grupe, pošto u poslednjem kolu gostuju CSKA u Sofiji, a Bodo gostuje Zorji.

Sve je počelo golom Karlesa Peresa u 15. minutu utakmice, dok je na 2:0 postavio Zaniolo u 33. minutu, a Veretut promašio i penal u završnici prvog poluvremena.

Do kraja susreta je Roma samo povećala prednost golovima Tamija Abrahama u 46. i 75. minutu utakmice.