Novi skandal u PLS – igrači Dinama napustili teren usred utakmice

Pretposlednje, 33. kolo Prve lige Srbije donelo je novi skandal.

Kolubara u Superligi prvi put posle 102 godine

U danu kada je Kolubara obezbedila plasman u Superligu Srbije prvi put u istoriji, ružne scene ponovo su priredili igrači Dinama iz Vranja.

Oni su, naime, odlučili da se u 54. minutu utakmice protiv Radničkog iz Sremske Mitrovice povuku sa terena i tako prekinu meč.

Sudija Milan Ilić nije imao kud, već je morao da odsvira kraj posle manje od sat vremena igre, pri rezultatu 1:1.

Gostujući fudbaleri, na nagovor odgovornih ljudi iz kluba, ostali su dosledni u odluci da se povuku sa terena i na nesportski način zaključe još jednu nemilu priču sa srpskih fudbalskih stadiona.

Utakmicu u Sremu je uživo posmatrao trener Vranjanaca Dragan Antić, iako je od ranije suspendovan.

Na samom meču nije bilo spornih momenata, ali su gostujući fudbaleri odlučili da povuku ovaj radikalan potez na nagovor čelnih kludi kluba.

Prethodno je Dinamo poveo iz penala golom Marka Keče u 15. minutu, a izjednačenje je stiglo u 54. minutu preko fudbalera iz Gane Ibrahima Mustafe.

Tada su gosti odlučili da se povuku i nisu marili za posledice, koje bi morale da budu drastične.

Videćemo kako će Fudbalski savez Srbije reagovati ovog puta.