Kup Srbije: Voždovac pobedio Partizan, pa ispao od Teleoptika

Fudbaleri Proletera i Teleoptika pridružili su se Partizanu u osmini finala Kupa Srbije.

AKIzvor: B92

Proleter je eliminisao Javor pobedivši goste iz Ivanjice sa 2:1, posle preokreta u Novom Sadu.

Teleoptik je izbacio favorizovani Voždovac pobedom na penale na "krovu" sa 8:7, nakon 2:2 u regularnih 90 minuta.

Gosti su poveli preko Kneževića u 13. minutu, ali Voždovac preokreće u drugom poluvremenu.

Krasić poravnava na startu drugog dela igre, da bi u 71. Živojinović doneo 2:1 domaćinu.

Međutim, dva minuta pre kraja Teleoptik uspeva da izjednači na 2:2 i izbori penale.

Posle sedam savršenih serija, igrač Voždovca promašuje u osmoj, a gosti to kažnjavaju i prolaze dalje.