Vesti - Euroleague -

Partizan "maltretirao" navijače, ali je pao Monako! Obradović: Neću da vam kažem

Košarkaši Partizana u 12. kolu Evrolige savladali su Monako posle produžetka rezultatom 89:85 u "Štark areni".

Evroliga, 12. kolo:
Partizan – Monako 89:85 (16:13, 16:22, 19:16, 21:21, 17:13)

Dvorana: "Štark arena" (Beograd)
Sudije: Huan Karlos Garsija, Matej Boltauzer, Gvido Đovaneti

U meču koji je trajao dva i po sata, crno-beli su uspeli da slome rivala tek u poslednjoj sekundi 45. minuta igre.

Tim Željka Obradovića, koji nije želeo da otkriva zašto nije pravio faul u poslednjem napadu regularnog dela, sada u Evroligi ima skor od šest pobeda i šest poraza.

Partizan: Vukčević 2, Ledej 3, Avramović 2, Korivica, Panter 25, Smailagić 4, Jaramaz, Naneli 23, Anđušić 2, Dožer 15 (7as), Ponitka, Kaboklo 13.

Monako: Okobo 9, Lojd 6, Blosomgejm 4, Braun 10, Dialo 10, Korneli, Voker 3, Motiejunas 23, Tarpi, Outara, Hol 4, Džejms 16 (8sk).

Saša Obradović pričao je o zvižducima sa tribina i svojoj reakciji, a na ludu trojku Majka Džejmsa zanimljivu reakciju imao je i Alen Smailagić.

Cilj Partizana je da u duplom kolu Evrolige na domaćem parketu pređe u pozitivan skor, a već za dve večeri u Beogradu će gostovati Olimpija iz Milana.

Monako je doživeo peti poraz u sezoni i sada je na 7-5

Sva dešavanja iz "Štark arene" pratili smo iz minuta u minut putem Live BLOG-a na B92.net: