Streljaštvo
prethodna strana 1 od 5 sledeca idi na stranu
Srpski strelci bez finala | 17. avgust 07:06
Srpski strelci Stevan Pletikosić i Nemanja Mirosavljev nisu uspeli da se plasiraju u finale discipline puška trostav 50

Postojeći komentari (8) | Pošaljite komentar

Kineski strelac Ćiju Đijan osvojio je zlatnu medalju u trostavu na OI zahvaljujući pogrešnom hicu Amerikanca Meta Emonsa.

Postojeći komentari (1) | Pošaljite komentar

Srpski strelci Stevan Pletikosić i Nemanja Mirosavljev optimisti su pred treći izlazak na vatrenu liniju olimpijskog strelišta u

Postojeći komentari (6) | Pošaljite komentar

Henkoku zlato u skitu | 16. avgust 14:24
Amerikanac Vinsent Henkok osvojio je zlatnu medalju u streljaštvu u disciplini skit, postigavši novi olimpijski rekord od 145 pogodaka.

Postojeći komentari (0) | Pošaljite komentar

Petrivu zlato u streljaštvu | 16. avgust 10:09
Ukrajinski reprezentativac u streljaštvu Oleksandr Petriv osvojio je zlatnu medalju u disciplini malokalibarski pištolj 25 metara.

Srpski strelci Nemanja Mirosavljev i Stevan Pletikosić nisu se plasirali u finale discipline MK puška 50m ležeći stav.

Postojeći komentari (5) | Pošaljite komentar

Reprezentativac Srbije u streljaštvu Damir Mikec popravio je plasman, posle suspenzije dopingovanih sportista.

Severnokorejskom strelcu Kim Džong Suu oduzete su dve medalje zbog korišćenja dopinga.

Srbi u Pekingu: 15. avgust | 14. avgust 20:41
Srpski olimpijci u petak nastavljaju takmičenje u Pekingu u plivanju, odbojci, atletici, streljaštvu i veslanju.

Član paraolimpijske reprezentacije Srbije strelac Aleksandar Janda završio je pripreme u lokalnom klubu u Jagodini pred