prethodna strana 1 od 70 sledeca idi na stranu
Vaterpolisti Srbije osvojili su bronzanu medalju na Olimpijskim Igrama u Pekingu.

Postojeći komentari (282) | Pošaljite komentar

Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Dejan Udovičić rekao je da je osvajanje bronze na Olimpijskim igrama "ogromna stvar".

Postojeći komentari (21) | Pošaljite komentar

Zatvorene 29. OI | 24. avgust 17:06
Na stadionu "Ptičje gnezdo" svečano su zatvorene 29. Olimpijske igre na kojima je tokom 16 dana učestvovalo 10.500 sportista iz 204 zemlje.

Postojeći komentari (13) | Pošaljite komentar

Vaterpolisti Srbije izrazili su zadovoljstvo zbog pobeda nad Crnom Gorom (6:4) i osvajanja bronzane medalje na Olimpijskim

Postojeći komentari (28) | Pošaljite komentar

"Posle svih medalja koje sam osvojio sa ovom reprezentacijom ovaj olimpijski bronzani trofej mi je je najsjajniji i mislim

Postojeći komentari (12) | Pošaljite komentar

Košarkaši SAD-a osvojili su zlato na Olimpijskim igrama u Pekingu pobedom nad Španijom u finalu 118:107.

Postojeći komentari (68) | Pošaljite komentar

Reprezentativci Crne Gore priznali su posle meča za treće mesto na Olimpijskim igrama u Pekingu da su u duelu sa Srbijom

Rukometno zlato Francuskoj | 24. avgust 11:38
Muška rukometna reprezentacija Francuske osvojila je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama pošto je u finalu pobedila Island sa 28:23.

Postojeći komentari (7) | Pošaljite komentar

Odbojkaška reprezentacija SAD osvojila je zlatnu olimpijsku medalju u Pekingu.

Postojeći komentari (38) | Pošaljite komentar

Kenijac Samjuel Vansiru pobednik je maratonske trke, kojom su završena atletska takmičenja u Pekingu.