prethodna strana 1 od 3 sledeca idi na stranu
Ukrajinski dizač tegova Igor Razoronov šesti je sportista koji je izbačen sa Olimpijskih igara u Pekingu, saopštio je Međunarodni

Postojeći komentari (0) | Pošaljite komentar

Prva medalja za Nemačku | 19. avgust 16:32
Nemački dizač tegova Matijas Štajner osvojio je zlatnu medalju u konkurenciji takmičara težih od 105 kilograma.

Svetski šampion u dizanju tegova u kategoriji do 105 kilograma Andrej Aramnau osvojio je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u

Postojeći komentari (3) | Pošaljite komentar

Drugo zlato za J. Koreju | 16. avgust 15:41
Dizačica iz Južne Koreje Jang Miran osvojila je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u kategoriji preko 75 kilograma. Jangova

Kineskinja Lei Cao osvojila je zlatnu olimpijsku medalju u dizanju tegova u kategoriji do 75 kilograma. Cao je u finalu

Postojeći komentari (1) | Pošaljite komentar

Lu Jong najbolji do 85 kg | 15. avgust 17:54
Kineski dizač tegova Lu Jong osvojio je danas zlatnu medalju u kategoriji do 85 kilograma u dramatičnom finišu u kojem se

Kineskinja Liu Čunhong oborila je tri svetska rekorda u kategoriji do 69 kilograma, odbranivši olimpijsko zlato iz Atine.

Kineski "mladi general" Lijao Hui osvojio je zlatnu medalju u dizanju tegova u klasi od 69 kilograma.

Postojeći komentari (2) | Pošaljite komentar

Mađarski dizač tegova Janoš Baranji iščašio je lakat prilikom pokušaja da podigne teg od 148 kilograma u kategoriji do 77

Severnokorejska takmičarka Pak Hjon-Suk osvojila je u utorak zlatnu medalju u olimpijskoj disciplini dizanje tegova za žene, u