Atletika
prethodna strana 1 od 10 sledeca idi na stranu
Kenijac Samjuel Vansiru pobednik je maratonske trke, kojom su završena atletska takmičenja u Pekingu.

Postojeći komentari (1) | Pošaljite komentar

Poslednjeg dana 29. Olimpijskih igara u Pekingu deliće se medalje u sedam sportova.

Postojeći komentari (0) | Pošaljite komentar

Američke štafete osvojile su zlato u muškoj i ženskoj konkurenciji u trkama 4x400 metara na Olimpijskim igrama u Pekingu.

Belgijanka Tija Helebo priredila je iznenađenje u finalu takmičenja u skoku u vis, osvajanjem zlatne medalje ispred aktuelne

Postojeći komentari (27) | Pošaljite komentar

Torkildsen odbranio titulu | 23. avgust 15:10
Norvežanin Andreas Torkildsen odbranio je u Pekingu titulu olimpijskog šampiona u bacanju koplja, uz novi rekord Igara.

Postojeći komentari (3) | Pošaljite komentar

Istorijski uspeh Bekelea | 23. avgust 15:38
Etiopljanin Kenenisa Bekele osvojio je dugoprugašku duplu krunu na Olimpijskim igrama u Pekingu, pošto je posle pobede na

Kenijka Nensi Džebet Langat pobedila je u finalu trke na 1500 metara. Langatova, relativno anonimna 27-godišnja Kenijka,

Trostruki olimpijski šampion i svetski rekorder Usain Bolt, izjavio je da je prošao četiri antidoping testa na OI u Pekingu.

Postojeći komentari (17) | Pošaljite komentar

Bungei najbrži na 800m | 23. avgust 14:38
Kenijac Vilfred Bungei osvojio je zlato u tci na 800 metara. Bungei je vodio od početka do kraja i prošao kroz cilj posle

Štafeta Jamajke osvojila je zlatnu medalju i oborila svetski rekord u štafeti 4x100metara za muškarce.