- Komentari -

Mesi ljut: Povedite računa

Argentinski fudbaler Lionel Mesi kritikovao je suđenje španskog arbitra Antonija Mateua Lahosa u četvrtfinalu Svetskog prvenstva protiv Holandije.

Izvor: B92, Beta
Pošaljite komentar
  1. Covek mu pokloni penal ovaj ga kritikuje,hahahahahahahahahah
    (Haris, 10. decembar 2022 13:09)

# Link komentara

2. Hrvatska - Argentina 2/1 !!
    (pakuj se polako !!, 10. decembar 2022 12:19)

3. Kad Messi pokaze zelju i kad je temperamentan onda ne valja…a kad je miran onda “Jao pa ovaj zato nikad ne moze da bude najveci ko maradaona jer maradona bi se lomio za njegove argentince, maradona bi se sa sudijom potuko ako bi trebalo, zato messi nikad nece biti lider jer nema herca” bla bla i ostale bidalastine
    (Iko, 10. decembar 2022 12:10)

4. Svi znamo da je Mateo Lahoz Madridski sudija i znamo koliko je puta uništio Barsu i Mesija sa direktnim greškama koje su uticale na rezultat. Jeste Mesi sinoc zaslužio žuti za ono igranje rukom ali isto tako i nekim drugim igračima se to dogodi pa ne dobiju opomenu. Nego druga je stvar u pitanju produžiti prvo poluvreme 5 minuta i drugo za čitavih 13 minuta je za svaku osudu. Pa osim izmena igrača i onog sukoba na terenu koji je trajao maksimalno dva minuta ja ne vidim da utakmica toliko ode u nadoknadi. Lahoz je želeo da Holandija zabije gol. I jos jedna stvar ni desni ni levi bek Molina i Acunja zbog dobijenih nece igrati protiv Hrvata. Lahoz je sinoc podelio 15 žutih kartona. Premnogo. Jedan od lošiji sudija u Evropi.
    (Pall Mall, 10. decembar 2022 11:50)

5. nikada ti nećeš biti ni blizu najvećeg ikada, zaboraviće te za godinu dana.
    (Istina, 10. decembar 2022 11:45)

6. Otovreno je sudija bio na strani Argentine,ali da je lose sudio to je u pravu...totalno se pogubio u utakmici
    (milos, 10. decembar 2022 11:41)

7. Mesi rukom zaustavlja protivnički napad i ne dobija žuti. I onda se buni.
    (JT, 10. decembar 2022 11:36)

8. Ahaha… ali recenica to je ekipa koja je vec sa ovim trenerom bila na SP. Mukice niko im i ne priznaje da su bili u finalu a toliko pate da budu priznati.
    (alex, 10. decembar 2022 11:16)

9. Mesi Bog fudbala, zbog njega volim i navijam za Argentinu, tako je bilo i sa Maradonom Mesi je u 90% utakmica, veoma korektan Ali sa ovim sudijom je poduza istorija ,kao sto je mi imamo sa Dzakom i Sacirijem i ne osudjujte odmah
    (Miro, 10. decembar 2022 11:08)

10. Hrvati, izbusite ove sarlatane, molim vas. Red je da i vi osvojite jednu titulu, a ovi neka se pokriju usima.
    (anon, 10. decembar 2022 11:06)

11. Lahoz najgori sudija u istoriji fudbala
    To je Mesi potpuno u pravu jer ga zna iz Spanske lige,covek ne sudi kako treba nego kako on hoce i zeli i sta on proceni u datom trenutku
    Jako los sudija
    (Danilo Perovic, 10. decembar 2022 11:02)

12. A sudija mu progledao kroz prste samo tako kad je namerno odigrao rukom na sredini terena. To je školski žuti karton. Da je bio dosledan Mesi ne bi igrao u polufinalu zbog dva žuta
    (Oki, 10. decembar 2022 11:02)

13. Sto je onda produzio 10 minuta i svirao bezveze faul za Holandiju kod gola? Mogao je svirati i kontra faul.

A Argentina je i protiv Australije ostecena za penal koji nije svirao samo zato jer je bio rani dio utakmice. Ono igranje rukom u cetvrtoj minuti

Argentini je i protiv Arabije ponisten cist gol za 2-0. Svi su pisali o tome.
    (Llkk, 10. decembar 2022 11:00)

14. Holandjani su evropske stroke sto se fudbalskog ferpleja tice. Setimo se samo koliko je bilo njihovih provokacija u mecu sa Srbijom (Jugoslavijom) kada je Bergkamp namerno nagazio Sinisu Mihajlovica na grudi a sudija kao nije video. Ne zelim da pravdam nikoga, ali imajte na umu da su Holandjani naivni i nevini kao francuska sobarica.
    (Deus, 10. decembar 2022 10:58)

15. Taj sudija je Messiju ponistio cist gol za titulu 2014 godine protiv Atletica u zadnjem kolu lige. Opcenito on je Realov sudija, a to Messi dobro zna.
    (Lll, 10. decembar 2022 10:56)

16. Samo se on ne treba javljati što se tiče suđenja jer je zaslužio crveni karton.
    (mario, 10. decembar 2022 10:55)

17. Radi pritisak već za polufinale...Messi i ostali Argentinci ponašali su se kao zadnji šljam, a sudac kao da je Argentinac...i nakon svega toga, ovaj se još žali...
    Sramota
    (Grga, 10. decembar 2022 10:48)

18. Zelim da verujem da je mislio to sto je sudija iz Evrope,sve ostalo je na strani Argentine dosudio,po mom misljenju je odsudio ispod svakog nivoa sa mnogo respekta prema Mesiju,Mesi ima najmanje razloga da kritikuje sudiju.
    (kralj, 10. decembar 2022 10:35)

19. Suđenje jeste bilo katastrofa, ali u korist Argentine. Jeste Holandija bila baš loša, ali sama je Argentina kriva za otezanje utakmice do penala. Mesi je ako ništa drugo zaslužio žuti bar za onu ruku. Paredesa da ne pominjem, em mesar em ponašanje užas.
    (nn, 10. decembar 2022 10:33)

20. Jako los sudija,znamo ga od ranije..Želi da bude u centru pažnje.
    (zumbul, 10. decembar 2022 10:29)

21. jao kako se nadam da ce se kepecu omaci...
    mbape sve ih dovedi na mesto
    (pera detlic, 10. decembar 2022 10:27)

22. Lahoz je dobro sudio tešku utakmicu. A Mesi bi mogao da cuti, jer je privilegovan
    (Mige, 10. decembar 2022 10:20)

23. Citam komentare i cudim se da je toliko pametnih iobrazovanih u fudbalskom smislu. Steta reprezentacija nam je odavno zavrsila takmicenje...mogli ste pomoci malo.
    (Zoran M., 10. decembar 2022 10:15)

24. Žaliti se na sudiju koji je glavni uzrok prolaska Argentine može samo ovaj hobit, Ronaldo je primadona al bar to ne krije a ovaj je klasican primjer pritajene hinje. Najprljavija reprezentacija na planeti, udaraju, valjaju se bez ikakve potrebe, prigovaraju... Ali to je za njih normalno, pa oni slave čovjeka koji zabije gol rukom,pazi božja ruka... Bože sačuvaj i sakloni.
    (Sir djavo, 10. decembar 2022 10:13)

25. Istina je to za sudiju. Trebao je par crvenih da podeli Argentincima.
    (netko, 10. decembar 2022 10:07)

26. Ako dobije žuti protiv Hrvatske, nema ga u finalu. Isto važi i za Lisandra, ali ako Mesija ne bude u finalu, to bi bila sramota.
    (Masariko, 10. decembar 2022 10:05)

27. Lahoz nije imao respekt prema Mesiju ni dok je sudio utakmice Barselone, jeste Lahoz nije dao zuti Mesiju kad je igrao rukom, ali lopta je bila na centru a iza Mesija nijedan igrac, Mesi je mahinalno podigao ruku i bilo bi glupo da za to dobije zuti, ali je previse produzio utakmicu i Argentina prima gol zbog nepostojeceg faula jer je trebao biti faul u napadu, zato je Mesi i ljut ali sve se dobro zavrsilo
    (Nislija, 10. decembar 2022 09:59)

28. Stvarno FIFO nemojte da ljutite Mesiku
    (varburg limuzina, 10. decembar 2022 09:55)

29. Najsimpatičniji sudija, uvijek ću ga pamtiti po utakmici Zvezda-Liverpul.
    (delboj, 10. decembar 2022 09:53)

30. LaHoz i Oliver dvojica najgorih sudija ikada
    (Flo, 10. decembar 2022 09:53)

31. Samo ostro legendo!
    (Al, 10. decembar 2022 09:46)

32. On zna i da prica..e to nisam znao.
    (cuti marketinska prevaro, 10. decembar 2022 09:43)

33. Ovaj stvarno neka pripazi, da mu uefa ne bi zavrsila karijeru sudjenja.
    (Aca, 10. decembar 2022 09:41)

34. Opusti se Leo, protiv Hrvatske će biti teško ali ćete proći, onda čekam meč sa Francuzima, da vidim da li ćeš smeti da ugrizeš ruku, koja te hrani.
    (Veliki igrač, mali čovek, 10. decembar 2022 09:35)

35. Pih, na sreću u polufinalu.
    (qw, 10. decembar 2022 09:33)

36. Je l' se ovaj šali? Hahahahaha. Pa sudija celo veče navlačio za Argentinu. Mesi bar 3 žuta kartona zaslužio sinoć. Paredes posle onog žutog što je dobio za faul morao je da dobije crveni za napucavanje protivničke klupe. Da sam na Mesijevom mestu ćutao bih jer je očigledno koliko se Argentina gura da dodje do finala.
    (Mare, 10. decembar 2022 09:33)

37. Lahoz katastrofa, ne mogu da vjerujem da onakav sudija sudi ovakav mec...
    (Zomvi, 10. decembar 2022 09:32)

38. Pa da su postavili normalnog sudiju ti bi za onaj vaterpolo u prvom poluvremenu ala Maradona dobio zuti, posle za drugi zuti i crveni tako da se zahvali Lahosu na prolasku. Kako su ljudi tako nezahvalni i licemerni ne mogu da verujem.
    (Marko87, 10. decembar 2022 09:32)

39. haha pa dal je realno ovo. Pod jedan coveku je oprosten cist zuti zbog igranja odbojke.. Ali ovi Argentinci koji glume kao ratnike i agresivnost i borbu, a na svaki minimalan kontakt se bacaju i kmece, bas odvratno. Pre izjednacenja, Bergiuis dobija zuti karton za faul nad Mesijem, a nije ni pipnuo coveka. Onaj Paredes pravi faul za zuti i napucava loptu ka klupi iz sve snage,i dobija 1 zuti? Jos ti je sviran penal onakav..Bas treba da budes bezobrazan da posle ove utakmice kazes ovako nesto za sudiju..
    (nidza, 10. decembar 2022 09:30)

40. Mogao je sudija ladno da izbaci Argentinu onim pogresnim dosudjenim faulom u 98. minutu a i gde nadje 10min produzetka
    (Delta, 10. decembar 2022 09:26)

41. Neverovatno. Ceo mec je bio za Argentinu.
    (Johnny, 10. decembar 2022 09:25)

42. Da li ovaj čovek ima srama. Sudija je očigledno bio pristrasan Argentini ali, i da nije ne treba komentarisati sudjenje, to je na nama gledaocima. Ronaldo nikad nije komentarisao sudije, ne mogu ni da zamislim kako bi ga napali svi da jeste
    (Miličić Darko NBA šampion, 10. decembar 2022 09:24)

43. Sudija La Hoz je dosta puta znao da unisti Barselonu i Mesija svoim sudjenjem, nije ovo prvi put da se Mesi raspravlja sa njim
    (Petar, 10. decembar 2022 09:24)