1. Ove dve argentinke pobedile. Prvo smorena lica, a kada su videle da su na vedeo-bimu kez od uveta do uveta.😂

Instagram generacija.🤣
    (Brankoni84, 10. decembar 2022 03:33)

# Link komentara

2. Napokon da netko korisiti inteligentno uigranu akciju iz slobodnjaka u opsanoj zoni (Ako se tko sjeća slobodnjak Švedske protiv Rumunja SP 1994 uigrana akcija i gol Brolina) baš sam prijatelju prije izvođenja rekao pa može igrat bilo kome ima 5 igrača u zidu plus 1 na podu koji leži dakle četvorica Argentinaca trebaju pokrit ostale slobodne.Ovo je bilo odigrano kao na igrici svak čast tome služi uigravanje akcija i treneri.
    (Ivica, 9. decembar 2022 23:21)

3. Kao Argentina protiv Engleske, 1998
    (stevo, 9. decembar 2022 23:11)

4. Samo za ono sutiranje u klupu mi je drago sto je Holandija izjednacila.
    (kralj, 9. decembar 2022 22:23)

U redu je to, covek je dobio zuti karton. Ali nije mi jasno kako je sudija posmatrao ono utrcavanje holandskih rezervnih igraca u teren. A i kasnije najmanje su jos dva puta utrcavali na zeleni teren. Bila je neka guzva i na kraju meca ali nam to RTS nije prikazao, moraju ljudi da zure na reklame. Ili da zbog produzetaka ispostuju satnicu, jaka stvar.
    (Dragoslav, 9. decembar 2022 23:10)

5. Sada kada znamo ko se plasirao u polufinale mozda bi neko mogao da mi objasni sledece. Kako to sudija produzava drugo poluvreme za 10 minuta, onda Holandjani izjednacuju u 11. minutu a kasnije kraj prvog produzetka svira 15 sekundi ranije a drugi produzava za svega 1 minut.
    (Milojica, 9. decembar 2022 23:06)

6. Ja ne mogu da vjerujem da neko navija za ove holandske krvopije pored prijateljske Argentine. Strasno
    (Riki, 9. decembar 2022 23:01)

7. Svetsko 1994 u Americi....cetvrtfinale Svedska-Rumunija, Brolin na slican nacin dao gol...
    (Komarac, 9. decembar 2022 22:54)

8. Kad Rusi igraju... kazačok?
    (Danko, 9. decembar 2022 22:49)

9. Ovo je fudbal i to holandski, dobra utakmica. Fali im presing doduše, ali ipak je to Holandija, igraju kreativno. 🇳🇱🇳🇱.
    (14, 9. decembar 2022 22:48)

10. Genijalno!
    (Palona, 9. decembar 2022 22:25)

11. Samo za ono sutiranje u klupu mi je drago sto je Holandija izjednacila.

12. Буквално насамарили. Штета.
    (Majkl Džondar, 9. decembar 2022 22:23)

13. Ван Галова кухиња.
    (Lex, 9. decembar 2022 22:22)

14. Ovakav gol sam vidjao samo na igrici, svaka im čast, i to u kakvom trenutku, nestvarno!
    (Mikan, 9. decembar 2022 22:22)

15. Jedan od najgenijalnijih poteza nekog tima na Svetskim prvenstva ikada, još veći značaj ima kada se u obzir uzmu trenutak i okolnosti.
    Kapa dole pametnim Holandezima.
    (Aragorn, 9. decembar 2022 22:19)

16. Milan Živadinović Bard i njegovo legendarno "2:0 je najopasniji rezultat" treba da udje u sve udžbenike ovog sveta.
    (Eric Cartman, 9. decembar 2022 22:19)