Filipovski: Bili su jači, imali smo snage za samo 20 minuta

Trener košarkaša Partizana Saša Filipovski rekao je da je njegova ekipa u meču protiv Trenta imala snage za samo 20 minuta.

Izvor: B92, Beta

Partizanov horor – Trento ugrozio Top 8

Kako Partizan može do Top 8?

"Čestitam Trentu na zasluženoj pobedi. Imali smo snage za samo 20 minuta, zbog toga što su bili suviše agresivni i atletski previše jaki za nas danas", rekao je Filipovski.

Košarkaši Partizana izgubili su večeras u gostima od Trenta sa 54:69, u utakmici petog kola Grupe F Top 16 faze Evrokupa.

"Imali smo problema sa izgubljenim loptama zbog njihove čvrstine u igri i to je razlog zbog kojeg nismo uspeli da organizujemo našu igru. Još jednom čestitam Trentu", rekao je Filipovski.

Partizan će plasman u četvrtfinale Evrokupa tražiti u poslednjem, šestom kolu Top 16 faze.

Nakon petog kola i večerašnjeg poraza u Trentu, crno-belima će naredne srede trebati pobeda protiv Metropolitana u Ljubljani, uz trijumf Lokomotive Kubanj protiv Trenta.

Osim toga, zbir ovih pobeda mora doneti ukupno razliku od plus 19 ili više u korist domaćih timova (Partizan i Lokomotiva).