(uzzaaassss, 25. septembar 2021 08:05)
    U stvari su poprilično logični. Ne znam ko je lik, ali je u pravu.
    (samo kažem, 25. septembar 2021 15:33)

# Link komentara

2. Boza Maljković je u košarci osvajao sve sa klubovima a nije u rangu Pešića, Obradovića ili Dude koji imaju medalje sa reprezentacijom,za razliku od njega. Boba Kovač je bio najbolji trener evrope 2019 kada smo osvojili zlato u Francuskoj zbog rezultata reprezentacije. Uvek je u CEV rezultat reprezentacija ispred klupskog rezultata. To je neuporedivo. Kup CEV ili Liga šampiona ne mogu da se pprede sa olimpijskom igrama ili svetskim prvenstvom. Terzić je naš ali nekima to smeta očigledno. Imamo mnogo onih koji bi sve dali da nekako Federer pretekne Noleta, tako i u odbojci izgleda gledaju na Terzića...
    (Petar Odbojka, 25. septembar 2021 09:50)

3. Za najboljeg trenera u muškoj konkurenciji proglašen je Francuz Loran Tili.Nikola Grbic je osvajio Ligu Sampiona 2021 i nije izabran. Francuz je uzeo olimpijsku medalju i zaslužio priznanje. Ista prica je i u zenskoj konkurenciji. A Terzić jedini iz evrope ima dve medalje u 2021.
    (Bora Beograd, 25. septembar 2021 09:44)

4. Što ne odgovoriš? Gde su mu klupski uspesi? Dobije šut kartu posle godinu dana rada. Eno ga malo duže u Fenerbahčeu, ima idealnu ekipu i ništa nije osvojio. Koliko je igračica oterao što iz reprezentacije, što iz klubova? Krije se iza uspeha drugih. A ovo je dobio jer je Boričić predsednik CEV-a.
    (.., 25. septembar 2021 02:27)

Oladi malo nesretni covece. Argumenti su ti poprilicnbo smesni.

5. Ma daj bre. On najbolji pored Kontea, Tuhela, Stanoja??? Nema smisla
    (oscar, 25. septembar 2021 07:57)

6. Bilo bi lepo da nagradu prosledi predsedniku...
    Ipak je on najzaslužniji ?
    (predaja nije opcija, 25. septembar 2021 07:12)

7. Najavljuju kisu sutra
    (Pavle, 24. septembar 2021 23:26)

8. Kralj
    (Baka, 25. septembar 2021 02:20)

9. Zvanični šampion sveta. Osvajio dve medalje u 2021 godini, jednu na olimpijskim igrama i drugu na evropskom prvenstvu. Kakva klupska odbojka. Gde bilo koji trofej iz klubova može da se meri sa olimpijskom medaljom i titulom prvaka sveta. Svetski a naš. Bravo Terziću i hvala za sve ove godine i sve medalje. Najtrofejni je trener u istoriji ženskog sporta na ovim prostorima i naravno najbolji trener u evropi u ženskoj odbojci.Institucija!!!
    (Slaviša Ljig, 25. septembar 2021 01:01)

10. Šta je osvojio sa klubovima? Neka neko proveri i to, pa kažite da je najbolji.
    (.., 24. septembar 2021 23:03)