1. @my way Kapiten nam nije ni trebao, tj igrale su mnogo bolje bez nje. Iz više razloga je to tako. Diže se euforija mnogo rano, ovo je tek prva pobeda, bitna, ali može biti isto tako beznačajna ukoliko izgubimo sledeće utakmice
    (Dare, 06. decembar 2020 10:05)
    Ti decko ocigleno i ne znas ko je nas kapiten. No, posto se da zakljuciti da mislis na Andreu Lekic, mogu samo da ti kazem da pojma o rukometu nemas (kao ni o odbojci). To sto smo bili bolji u drugom poluvremenu nema nikakve veze sa tim sto smo nazalost ostali bez nje. Svakom ko je gledao utakmicu i video sta se desavalo, to je vise nego jasno.
     (my way, 6. decembar 2020 10:33)

# Link komentara

2. Jel kao protiv.. Crne.. Gore..
    (Milos, 05. decembar 2020 22:38)

To je sve što vam je od sporta ostalo ;-)
     (Saša, 6. decembar 2020 10:32)

(Dare, 6. decembar 2020 10:05)

4. Konačno I Strajnić da se obraduje,čovek bio u neverici.A kad je bio ta j 29 gol ja nisam video?
     (Vlasta, 6. decembar 2020 09:58)

5. Bravo! Fenomenalna utakmica!
    (trep trep, 6. decembar 2020 08:59)

6. Nakon lošeg prvog poluvremena i bez Lekić vratiti se i pobediti, svaka pohvala. Nadamo se i danas pobedi.
     (ruk, 6. decembar 2020 08:54)

7. Znaci mozemo kada se zainatimo.Samo da nastavimo tako Pobeda za naseg kapitena Andreu Lekic.
     (kec iz rukava, 6. decembar 2020 08:27)

8. Da i mi nekog pobedimo! Bravo!
     (beograd_moskva, 6. decembar 2020 06:11)

9. Bravo devojke , samo napred !
    (Slo, 6. decembar 2020 02:11)

10. Crna gora stanite nad crtu
     (line, 6. decembar 2020 00:19)

11. svaka čas
     (vicenco, 5. decembar 2020 23:42)

12. Cek ne bi svirali ovaj prekrsaj nad devojkom koja dodaje loptu na pivota? Strasno, faul iz aviona
    (edy991, 5. decembar 2020 23:05)

13. To je nas kapiten, jaca i od promasaja u prvom poluvremenu i od svega. Ne igra da ima sto manje neiznudjenih gresaka nego preuzima odgovornost da napravi prave stvari u igri za ekipu. Svaka cast devojkama, jedan od meceva koji ce bez sumnje u antologiju srpskog sporta!
     (my way, 5. decembar 2020 23:01)

14. A pazi komentare... "Sta je pljuvaci, dobili smo na kraju"! A sta, da nisu dobile na kraju pljuvanje bi bilo opravdano? Tuzna zemljo...
     (Jumko, 5. decembar 2020 22:43)

15. Čudo je pokrenuo profa Ljubomir. Potpuna promena taktike iz prvog poluvremena, odbrana pod konac, napad sa igračicom više non stop. Prodali smo im totalni rukomet.

Retko viđen preokret. Sa 15-9 na 25-29. 20 golova za poluvreme, 10 primljenih. Magija. Stvarno alal vera čika Ljubi i devojkama.
     (detektiv kokni kol, 5. decembar 2020 22:41)