5. Ha, ha, ha! Hej bre, treba uspeti pobediti u fudbalu, sa 22:0!

6. Ma, pustite legende o nameštanjima, ekipa je Bregalnica a ne Breglanica, po istoimenoj reci kod koje je srpska vojska odnela veliku pobedu 1913.godine!

7. Moj sestrić je golman Bregajnice :)
     (Neplivač, 19. avgust 2019 23:52)

8. Sada i Ling Long liga deluje OK!
     (radio43, 19. avgust 2019 23:23)

9. Odavno je bila ta nameštaljka u jednoj od područnih liga tadašnje FS Makedonije, pre više od 40 godina, nije bilo nikakve veze sa Džarovskim. Dva kluba su imala isti broj bodova i odlučivala je gol razlika. U pitanju su bili seoski klubovi, a "špijuni" koji su dojavljivali rezultat su sedeli na traktorima i toki-voki aparatima javljali rezultate (bili su van terena, sto do dve stotine metara). Kada je prva utakmica završena rezultatom 88:0, onda je drugu utakmicu sudija prekinuo zbog povrede jednog igrača. Kada je nastavio, oni su došli do 135 golova. Najbolji strelac je dao preko 70 golova i bio je gost u "Indirektu" kod Marka Markovića. Sva četiri tima su izbačena iz lige, a tada treći Slavej iz Mešeišta je ušao u viši rang, ako se dobro sećam. Slično je bilo (ali sa mnogo manje golova) u Prvoj ligi Kosova i Metohije, kada su Đakova iz Đakovice i Lirija iz Prizrena imali sličnu situaciju i pobedili ubedljivo rivale. Takođe su oba kluba bila izbačena, a treći Vlaznimi iz Đakovice je ušao u viši rang (u Drugu ligu). Ne treba zaboraviti i da je Trepča kada je ulazila u Prvu ligu u samom finišu prvenstva pobedila Liriju iz Prizrena i REMHK Kosovo iz Obilića sa 7:0, odnosno 7:1, da bi prestigla Vardar (i Radnički Pirot je bio u igri skoro do kraja) u sezoni 1976/1977, mada su na kraju ipak imali bod prednosti, pa im nisu trebale ovako visoke pobede. Pozdrav!
    (Rokatanski, 19. avgust 2019 23:07)

10. Зар стварно мислите да је то било на кладионици? Дај људи шта вам је... 🔴
     (ВЕЧИТИ ДЕЛИЈА, 19. avgust 2019 23:00)

11. Jeste da je u pitanju niželigaš u ligi Severne Makedonije čija je Prva liga na nivou pete u zapadnim državama, ali opet brate moj, da neko izgubi i to od drugoligaša u toj ligi sa 0:22 to je mnogo zaista! Šta su ti ljudi radili na terenu pitam se! Jesu li uopšte uspeli za 90 minuta da naprave bar 10-15 precizna pasa! Sumnjam! Ja bre na Fifi ili Pesu da podesim na najni i veoma laki "beginner" nivo trebao bi dooobro da zapnem da postignem recimo 15 golova, a ovi postigli 22 u zvaničnoj utakmici prvog kola Kupa jedne države! I to Bregalnica moš misliti, nju bi recimo Vardar lagano napunio 5:0 a ona pobedila ove sa 22:0! Hehe Veliko Crnilište u proseku na nekih 3 minuta primate gol od drugoligaša u vašoj ligi! Blamaža zaista!
    (Ivan Veljković, 19. avgust 2019 22:44)

12. Ko osvaja trofeje u Juznoj Makedoniji, unapred vala na odgovoru.
    (Beoman, 19. avgust 2019 22:40)

13. Kako smarate sa Džarovskim, užas...
     (Saul Goodman, 19. avgust 2019 21:43)

14. gledao sam na rezultatima kopkalo me dokle ce..negde oko 60 minuta je bilo 0:11 a onda ko pljusak..
    obzirom da trdba da se vrate svi na svoje polovine sudija svira ispada da je svaka 2 minuta padao gol..
    ludilo
    secam se da je u makedoniji bilo munti sa 100 golova
     (deda, 19. avgust 2019 21:29)

15. Idite na kup mečeve, gledajte utakmice i dajte legitimitet takmičenju.
     (Savet, 19. avgust 2019 21:23)

16. Džaro, džaro lolo stara !!!
     (Žak, 19. avgust 2019 21:21)

17. absolutezero

za koga?
     (Oliver Nedeljkovic, zapamtite to ime, 19. avgust 2019 21:21)

18. Igrao sam 0-2.
     (Back in Black, 19. avgust 2019 21:17)

19. Ja se secam vremena kada je Dzarovski namestao pa na jednoj utakmici 135:0 a na drugoj 140:0 borba za prvo mesto a gol razlika igra
    (Paja Patak, 19. avgust 2019 20:43)

Jednom prilikom namestio rukometnu utakmicu. Završila rezultatom 0:0!
     (absolutezero, 19. avgust 2019 21:08)