1. kakva napravda, vodis 1 0 imas stativu pa onda penal za 2 0 i masis da bi protivnik dobio penal u 101 min
     (kili, 18. avgust 2019 11:00)

# Link komentara

2. Verovatno su igrali u svojim crno-belim dresovima hahaha.
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Neplivač, 17. avgust 2019 22:51)

Samo je tebi smesna ta glupa fora.

Elem, Valensija pocinila samoubistvo. Koliko nebuloznih poteza na kraju utakmice... Promasen penal, lopta u posedu u poslednjem minutu nadoknade i dozvole da im Sosijedad pravi poslednju akciju gde se lik seta kroz odbranu na 17m. I kao slag na tortu skace u zivom zidu sa podignutim rukama i poklanjaju im penal... Ne secam se kad sam gledao goru zavrsnicu neke ekipe...
    (Crno Beli, 18. avgust 2019 01:05)

3. Nadao sam se da ce se ove sezone Valensija ozbiljno uključiti u borbu za "skudeto" ali ako se po jutru dan poznaje izgleda da nema ništa od toga...
     (Gigo, 18. avgust 2019 00:24)

4. Valensija u punom sjaju. Jovic njima treba, a ne Realu. Potajno sam se tome nadao, ali nazalost nista.
     (Mikii, 17. avgust 2019 23:01)

5. Verovatno su igrali u svojim crno-belim dresovima hahaha.
     (Neplivač, 17. avgust 2019 22:51)