Verder slavio u Štutgartu VIDEO

Fudbaleri Verdera ostvarili su drugu uzastopnu pobedu u Bundesligi.

Z.K.Izvor: B92

Oni su kao gosti u 19. kolu pobedili ekipu Štutgarta sa 2:0 (0:0).

Ekipi Štutgarta to je bio treći poraz u poslednjih pet susreta u ligi i očekuje ih teška borba za opstanak u ligi.

Verder je u 44. minutu imao šansu, Marvin Dukš je iz slobodnog udarca pogodio stativu, da bi u nadoknadi vremena prvog dela i Štutgart propustio šansu koju je imao Kris Fuhrih.

Gosti su poveli u 59. minutu, Jans Štag je natrčao na odbijenu loptu i sa ivice kaznenog prostora poslao je desni gornji ugao.

Pobeda Verdera potvrđena je u 77. minutu.

Marvin Dukš je prihvatio loptu na 18 metara od gola i sjajnim udarcem poslao je u levi gornji ugao za konačnih 0:2.