Volej Džonsona za tri boda Notingema protiv Lidsa VIDEO

Fudbaleri Notingem Foresta zabeležili su pobedu u 22. kolu Premijer lige.

Z.K.Izvor: B92

Oni su kao domaćini savladali ekipu Lidsa sa 1:0 (1:0) i tako makar privremeno skočili na 13. poziciju.

Notingemu je ovo treća pobeda od početka godine, dok je Lids bez pobede u Premijer ligi još od 5. novembra i nalaze se mesto iznad opasne zone.

Notingem Forest je do pobede došao golom u 13. minutu.

Posle prekida sa desne strane, na odbijenu loptu je natrčao Velšanin Brenan Džonson i volej udarcem sa ivice kaznenog prostora posalo loptu u donji desni ugao.

Pojačanje Notingema ovog januara, golman Kejlor Navas, istakao se u 37. minutu kada je odbranio udarac Luka Ejlinga.

Domaćin je do kraja meča imao još dve prilike, preko Neka Vilijamsa u 54. i Sema Saridža u 79. minutu, ali se rezultat nije promenio.

Lids naredne nedelje očekuju dva uzastopna meča sa Mančester junajtedom, dok će Notingem Forest 11. februara gostovati Fulamu.