Kutinjo za pet minuta napravio dar-mar Junajtedu VIDEO

Fudbaleri Aston Vile i Mančester junajteda remizirali su rezultatom 2:2 (0:1) u utakmici 22. kola engleske Premijer lige.

SSIzvor: B92

Ova dva tima sastala su se drugi put u pet dana, a prvi put je na "Old trafordu" Junajted slavio rezultatom 1:0.

I ovog puta "crveni đavoli" su bili blizu pobede, pošto je rano vođstvo doneo Bruno Fernandeš, ali uz svesrdnu pomoć golmana Vile Emilijana Martinesa.

Igrao se 6. minut kad je Portugalac šutirao, a Martines dozvolio da mu se lopta nekako izmigolji i uđe u mrežu.

Aston Vila nije bila ni izbliza opasna kao što se očekivalo, a Bruno Fernandeš je, činilo se, stavio tačku u 67. minutu.

Lepo se ubacio iz drugog plana i zakucao loptu od prečke u mrežu Martinesa.

Već sledećeg minuta u igru je ušao Filipe Kutinjo, novo pojačanje Aston Vile i napravio je haos u ekipi Junajteda svojim ulaskom.

Odmah se videlo da je uneo živost u igru domaćih, a 10 minuta kasnije je bio asistent Džejkobu Remziju za 2:1.

Samo pet minuta kasnije, u 82. minutu, upisao se i sam u listu strelaca posle dodavanja upravo Remzija.