Real silovit, Jović ušao u finišu

Fudbaleri Real Madrida ubedljivo su savladali Maljorku rezultatom 6:1, u šestom kolu LaLige.

MTIzvor: B92
Tanjug/AP Photo/Manu Fernandez

Fenomenalnu partiju pružio je dvojac Marko Asensio-Karim Benzmema, dok je naš Luka Jović na terenu proveo poslednjih desetak minuta.

Real je lako stigao do petog trijumfa u sezoni i tako se vratio na vrh španskog prvenstva – ima 16 bodova, dva više od gradskog rivala, Atletika.

Asensio je meč završio sa het-trikom, dok je Benzema postigao dva gola, te zabeležio isto toliko asistencija.

Od domaćih, u strelce se upisao još i Isko u 84. minutu, na dodavanje Vinisijusa.

Jedini pogodak za goste dao je Li Kang, u 25. minutu meča.

Pobedu je ove večeri ostvario i Viljarea, nad Elčeom, 3:1.

Mrežu gostiju su pogađali Pino, Trigeros, Danjuma i Moreno, dok je jedini gol za Elče postigao Mohika.

Viljareal je 11. sa sedam bodova, dok je Elče 14. sa šest poena.