Rutinska pobeda Napolija za vrh Serije A

Fudbaleri Napolija pobedili su Udineze rezultatom 4:0 u poslednjoj utakmici četvrtog kola Serije A.

SNIzvor: B92
EPA-EFE/GABRIELE MENIS

Napoli je posle četiri odigrana kola jedina ekipa u Seriji A koja je ostvarila sve četiri pobede.

U poslednjoj utakmici četvrtog kola pobedili su Udineze u gostima sa ubedljivih 4:0 i zaseli na vrh tabele.

Sve je počelo u 24. minutu golom Osimena, da bi Rahmani u 35. minutu povisio na 2:0 i sa tim rezultatom se i otišlo na poluvreme.

U nastavku je viđen još jedan gol i to u 52. minutu kada je Kalidu Kulibali postavio 3:0 i osigurao pobedu Napolitanaca, da bi Irving Lozano postavio konačnih 4:0 u 84. minutu utakmice.