"Lepotica" Zakarića na "Koševu" VIDEO

Bivši fudbaleri Partizana Goran Zakarić zvezda je dana u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

SSIzvor: B92

On je sa dva gola za Borac iz Banjaluke doneo veliku pobedu svom timu protiv Sarajeva na "Koševu" – 2:0 (1:0).

Od toga, drugi je bio fantastičan i prelep, jer je poslao pravu "kiflu" u suprotne rašlje protivničkog gola.

Definitivno najlepši momenat velikog derbija prvenstva BiH.

Valja istaći da je golman Banjalučana u 28. minutu spasao čist gol Sarajeva, a šest minuta kasnije stigla je kazna.

Zakarić je jedan odbitak smestio u mrežu i doveo goste u prednost.

U drugom poluvremenu je prelepim golom otklonio sve dileme i zaslužio epitet junaka derbija i celog kola.

Sada Sarajevo na prvom mestu ima samo dva boda više od Borca, a do kraja šampionata je ostalo još pet kola.

Dakle, sledi drama u trci za titulu prvaka BiH.