Naingolan u 96' "isčupao" remi Kaljariju

Fudbaleri Sampdorije i Kaljarija odigrali su 2:2 u Đenovi u utakmici 26. kola Serije A.

Izvor: B92
EPA-EFE/SIMONE ARVEDA

"Lud" finiš viđen je u poslednjih 15-ak minuta u trenutku kada su gosti sa Sardinije vodili golom Žoaa Pedra.

Domaćin je u roku od samo tri minuta prekrenuo preko Bartošta Berezinskog i Manola Gabijadinija i činilo se da tri boda ostaju na "Ferarisu".

Ipak, iskusni vezista Radža Naingolan je u šestom minutu nadoknade doneo remi Kaljariju, za bitan bod.

Jer je Kaljari tek dva boda iznad opasne zone, ali i sa dva meča više od ugroženog Torina.

Sa druge strane, Sampdorija je ušuškana u sredini tabele...